Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányboltban lehet kapni...

Dohányboltban lehet kapni elektromos cigarettát? Ha igen, milyen árban körülbelül?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
6-20 kozott
2019. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
6 a leggyengebb legrosszabb 20 pedig mar a jobb kategoria
2019. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A 6 ezer forint körüli miért rossz? Azon kívül, hogy gyenge.
2019. máj. 12. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Mert az Vape pen, aminek alig van tankja, semmi gőzt nem ad és még ki is röhögnek vele.
2019. máj. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert rossz a 6ezer forintos, mert 18 as erossegu folyadekkal szivtam es semmit nem lehetett belole erezni. Ismerosom komolyabb 15 ezres ecigijeben a 6os erossegu is nagyon eros volt nekem. Pusztan ennyi a kulonbseg kozottuk....ja meg a fust az olcsobba kisebb.
2019. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Inkább rendelj aliexpress-ről..

Dohányboltban direkt arra mennek hogy elrontsák az élményed az ecigivel..

Plusz nehogy ott vegyél liquidet.. BORZASZTÓ íze van és a géped is tönkre fogja tenni

Nekem ez 5 porlasztómba került..

2019. máj. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
37%
Ugyanitt elado e cigi 25k 50ml citromos liquiddel. Debrecen
2019. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 9-10 ezer körül már vannak normálisabb kezdő ecigik, pl Ego Aio. Persze Aliexpressen pl fele annyi, de az több hét mire megjön, magyar oldalról rendelve meg 2 nap. Aionál lejjebb ne menj, az kezdőknek tökéletes szerintem, énis azt használtam 2 évig, de a sima vape peneket hanyagold mert tényleg többet fogsz velük szívni, mint amennyi örömöt ad. Sokan ott rontják el, hogy szar készülékkel kezdenek, és ezért rossz az első benyomás és inkább nem is erőltetik.
2019. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!