Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves fiú vagyok, tegnap...

16 éves fiú vagyok, tegnap próbáltam ki először a cigit, előre mondom, soha többet nem fogom. Tegnap mikor elszívtam azt az 1 szálat olyan szinten el kezdett fájni a torkom, hogy az leírhatatlan, egyszerűen levegőt sem kaptam. Lent a többi?

Figyelt kérdés
Majdnem orvoshoz is kerültem. Azóta kicsit elmúlt viszont mikor nyelek még mindig érzem egy kicsit a torkom jobb oldalán azt a fájdalmat mint amit a tegnapi cigi után éreztem. Soha többet nem fogok cigizni, de valaki leírná miért van ez?

2019. szept. 5. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen azért, mert fiatal a szervezeted és "nem bírja" a beáramló, meleg, kizárólag káros cigaretta füstből származó anyagokat.

Nincs okod aggodalomra, nagyon hamarosan el fog múlni, viszont remélem, jó lecke volt, hogy többet ki se próbáld!

2019. szept. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Én 13 évesen próbáltam ki a cigit nekem is ilyen volt az első mert azt sem tudtam hogy kéne letüdőznöm. Amúgy semmi bajod nem lesz és olyat ne mondj hogy soha. :) Meg kipróbálhattad volna gyengébb cigivel is gondlom valami töltött cigit szívtál vagy valami erősebb fajtát.
2019. szept. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mentholos dohányt.
2019. szept. 5. 14:09
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
El fog múlni.
2019. szept. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Konkrétan mérgezted magad azzal a hülyeséggel.

Elmúlik, ne aggódj, de jól döntesz, ha nem dohányzol többé.

2019. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is 16 évesen próbáltam ki, pfuj, szar íze volt, bár későb rászoktam arra a fajtára, de a kék szofiért msot se vagyok oda, de áá olyan cigik vannak hogy jók ><
2019. szept. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!