Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire normalis ha kivanom...

Mennyire normalis ha kivanom a cigit? Pedig meg ki se probaltam (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval mostanaban sokszor ram tor az az erzes hogy elakarok szivni egy cigit.A csaladba szinte mindenki dohanyzik,ennek lehet valami koze hogy en is ezt erzem hogy szivni akarok?(Apukam 1 nap 2 dobozt szokott elszivni,a 2 batyjam is 2-ot,a noverem es az anyukam pedig nagyon ritkan szivnak,papam pipazik,a ket mamam nem dohanyzik es a keresztszuleim is dohanyoznak) a tobbi rokon kozul meg cigiznek paran.16/l

2018. jún. 24. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges.
2018. jún. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Passziv dohányos"

A szervezetbe a nikotin és füst úgyan úgy bekerül.

Normális.

Javaslom kérjen testvérétől egy szálat szívjon pár slukkot,jó ideig nem kivánja utána!

2018. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Francokat nem fogja kívánni. Mindenki úgy kezdi hogy jaj de szar úgysem fogom kívánni. Aztán felszívódik a nikotin és csak fogja kívánni.
2018. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem gyújtasz rá, mert nagyobb eséllyel fogsz rászokni. Nálam is dohányzott mindenki a családban, aztán én is elszívtam néha egyet-egyet, most 2 nap alatt elfogy egy doboz.
2018. jún. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De szerencsés vagy, hasonló helyzetben voltam én is, annyit leszámítva, hogy családból/rokonságból senki(!) nem cigizik. :(

Én csak 1x akartam kipróbálni..:/

17


Füstöt max a suli előtt szívok be csak, mert a suli 80%-a cigizik(a tanárokkal együtt:D)

2018. jún. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én így szoktam rá.


A családban sokan dohányoztak, faterom bent a lakásban is, gyakorlatilag születésemtől fogva passzív dohányos voltam. Gyerekként szerettem a cigifüst illatát, és bár nem dohányoztam még, de nagyon szerettem volna, furdalt a kíváncsiság, hogy milyen lehet. Aztán csórtam fatertól egy szál cigit, elszívtam, borzalmas volt, de valahogy mégis tetszett. Utána másnap is, az már jobb volt, harmadik nap kifejezetten jól esett, onnantól kezdve minden nap egyre többször kívántam... Nem hittem abban hogy nem lehet letenni ha az ember nem akarja, ezért kb 16 évesen kitaláltam, hogy veszek magamnak egész doboz cigit és dohányozni fogok úgy 2-3 évet, aztán majd abbahagyom... De aztán rájöttem, hogy ez nem így megy, hülye voltam. Most 36 vagyok és a mai napig cigizek, az a baj hogy nagyon sokszor még mindig jólesik és már nem is akarok leszokni :(


Ne kezdjétek el, ha eszetek van.

2018. júl. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!