Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha leteszem a sima cigit, és...

Ha leteszem a sima cigit, és e-cigit szívok úgy lesz étvágyam?

Figyelt kérdés
Szeretnék hízni de a sima cigi mindig elvette az étvágyam, az e-cigi is ilyet produkál?

2019. szept. 10. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos de én úgy tudom hogy ezt a nikotin okozza

Szóval a nikotinos liquiddel használt ecigi szerintem ugyan ezt váltja ki

2019. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A cigi szárit...Én is szivarazok egy jo idelye...Igyál sok vizet,és akkor pár napon belűl megjön az étvágyad...
2019. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne okosabb dolog abbahagyni és helyette venni egy doboz b komplex meg c vitamint? Azoktól biztos lesz étvágyad és tüdőrákot sem kapsz. Hm? Ugye nem vagy olyan buta hogy tovább dohányzol?
2019. szept. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Leszeretném tenni volt már olyan is hogy kb 5 napig nem szívtam de sajnos olyan feszült voltam és nem beszéltem senkihez, és arra jutottam ne a családomon verjem le ezt a rossz szokást így hát meg próbálom letenni e-cigivel de így is nagyon hiányzik a sima cigi. Nem tudom mit tegyek vagyis pontosabban tudom mit kéne csak nagyon nehéz.
2019. szept. 12. 11:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A b vitaminkomolex nyugtat is. Mellette sportolj és estenként igyál egy csésze citromfűteát vagy jóminőségű bort. Hallgass olyan zeneket amik kikapcsolnak. Én Mozartot szoktam de van akit a kemeny rock nyugtat le :)
2019. szept. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!