Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen sűrűn kell porlasztót...

Milyen sűrűn kell porlasztót cserelnem az e cigiben?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy AIO mini tipusú E-cigim. BFHN 0.5 Ohm-os porlasztó van benne. Napi 2x töltöm fel Liquiddel (mármint ennyit használom egy nap) Kb mennyi idő mire cserére szorúl egy ilyen porlasztó?

2019. szept. 16. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni. De még ilyen porlasztót nem is láttam. :D Elvileg, ha ez a "szálas" cigid van, akkor olyan 2-3 hét környékéig bírja, de mivel ezt a típust nem ismerem, így ki kell tapasztalnod. Bár nekem utoljára 2 éve volt kis cigim, már, ha jól veszem le és nem egy dupla aksisról van szó, de a porlasztó alapján jót találtam meg.Lehet azóta jobbak a porlasztók azokban is, de úgyis megtudod, mert, ha tönkremegy tömény égett íze van, legalábbis a porlasztók zömének az van.
2019. szept. 16. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. szept. 16. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, én kb. 2-4 hetente cseréltem. Ha már elhasználódik, enyhén égett ízt fogsz érezni, vagy nem érzed az adott ízt, amit használsz (pl. citromos liquid esetén az elhasználódáskor inkább száraz égett ízt érzel, akkor cserés).
2019. szept. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Volt AIO-m havonta cseréltem benne porlasztót, de volt, hogy 2 hónapig is kibírta, sokat nem használtam. Neked kb 3-5 hetente kell majd, de észre fogod venni, vagy folyni fog, vagy égett íze lesz.
2019. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A folyás becsapós, mert nekem szokott alapból, de a porlasztó meg új... Semmi baja nincs, nincs égett íz, csak folyik, ha megdöntöm.
2019. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!