Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért érzem mostanában budoseb...

Miért érzem mostanában budosebbnek a cigit, mint eddig?

Figyelt kérdés

Sose voltamn nagy dohányos, napi 2-3 szál. Amit 1-2 órát után már nem éreztem magamon és masok se (ezt onnan tudom, hogy anyukám mindig megjegyezte ha cigiszagom volt és ilyen ritkán történt.)

Most lett két új barátom, akik nagy dohányosok. Sokat járok fel hozzájuk és az erkélyen szoktak cigizni. Való igaz, hogy volt, amikor veluk többet szívtam, és akkor érthető is volt, hogy bűzlött a hajam meg a ruhám, de ha velük cigizek most már 1-2 szál után is iszonyú szaga van a ruhámnak/hajamnak és más is maga a szag.

Ok töltött cigit szívnak, én dobozost. Lehet cigifüst és cigifüst között különbség, dohánytól függően? Vagy lehet, hogy amiatt erősebb és budosebb 1-2 szál is, mert hárman szivjuk viszonylag kis erkélyen?

A kérdésemre szeretnék választ kapni, nem pedig azt, hogy ne cigizzek stb...

Mert az érdekel, hogy valóban lehet budosebb és erősebb a szag vagy csak én érzem így és ha az utóbbi akkor az mitől lehet?


2019. szept. 17. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet annyira már nem vagy oda érte mint régebben.
2019. szept. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!