Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mostanában kezdtem el cigizni,...

Mostanában kezdtem el cigizni, és van 1-2 dolog amiben szeretnék tanàcsot kérni tőletek (? )

Figyelt kérdés

Kb 2 hete kezdtem el intenzíven( napi 2-4 szál) cigarettázni.És a legrosszabb, hogy azért mert szeretem.Néha megkívánom, így nem tagadom, lehet hogy már rá is szoktam.Viszont tényleg szeretem.A füstöt nem, de ezt a feelinget.Egyedül soha nem dohányzok, mert úgy nem szeretek, viszont mivel suliba járok órák előtt/után míg beszélgetünk elszívunk 1-2 őt.Sajnos szeretem ezt csinálni, viszont ha mostantól többet nem szívhatnék nem esne nehezemre, nem érzek semmilyen késztetést rá.Az egyik leggyengébb cigit szívom ( malbi fine touch) mert nekem tényleg csak a feelingje kell.Tudom, hogy nagyon káros, viszont 18 vagyok már, erős az immunrendszerem és nagy darab vagyok (110kg, sportos, nem elhízott).Heti 5-7x sportolok (kondi, foci).Így ezek mellett szerintetek ez belefér?(Tudom hogy nem kéne beleférnem, de szeretek cigizni, és ezért nem szeretném abba hagyni.Csak a véleményeteket szeretném kikérni.Tudni kell, hogy a láncdohányosokat és társaikat elítélem, én csakis társaságban, az érzés miatt szeretem.18 éves korom előtt egyszer sem gyújtottam rá, a fiatalságom miatt.

Köszönöm ha leírod a véleményed.További szép napot mindenkinek!


2018. nov. 6. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

"erős az immunrendszerem "


Butaságokat írsz.

Az immunrendszered nem fogja kivédeni a káros mellékhatásokat.


"Heti 5-7x sportolok"

Majd nem fogsz, ha elzáródnak az ereid, és amputálják majd a lábadat.

2018. nov. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért nem gyújtassz meg egy csillagszórót amikor a többiekkel csevegsz? Az is füstöl és amíg elszívják a többiek leég a csillagszóró is :D ez is feelinges, sőt nemsokára aktuális lesz.

Viccet félre téve szívd ha jól esik, nem mondhatom meg neked, hogy mit csinálj csak nehogy abból a 2-4 szálból több legyen. :s én is így voltam mint te, kezdetekben 1 doboz marbi kitartott 1-1,5 hétig aztán rászoktam mégjobban és nehéz volt letenni mert én is szerettem cigizni. E-cigivel sikerült csak mellőznöm a hagyományos cigit 3 év után, de ez se valami jó a szervezetnek.


21/N

2018. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az a vélemyényem,hogy ostoba vagy és befolyásolható(ez abból is látszik,hogy egyedül nem bagózol,csak a haverok társaságában,mert az "menő"),a legnagyobb butaság,ha valaki mérgezi magát,pedig még késztetést sem érez rá,ráadásul a szülei pénzét költi rá.

(Jó nagydarab lehetsz,ahhoz a 110 kg-hoz legalább 2m-esnek kell lenned).

2018. nov. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Dolgozok, rendszeresen, és nem a szüleim pénzét költöm erre.És igen, 193cm- vagyok:D Egyedül pedig azért nem cigizek, mert így tartom magam vissza attól, hogy rászokjak.Egyedül soha.Hogyha egyedül is cigiznék szerintem már rég rászoktam volna.És nem, nem azért csinálom mert menő.Szerintem gáz, ha valaki rászokott.Én azért szeretem, mert jó érzés.És amint azt fogom érezni, hogy nagyon kívánom egyedül is, megfogok állni egy hosszabb időre.


Köszönöm mindenkinek a válaszait!:D

2018. nov. 6. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A tűzzel játszol. Majd jön egy stresszes időszak az életedben és olyan láncdohányos lesz belőled hirtelen, mint annak a rendje. Nem baj, legalább az államkassza megtelik. :)
2018. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne már most elhagynod a cigit, ne ess bele abba a hibába amibe sokan mások, köztük én is. Eleinte nekem is jól esett meg csak néha gyújtottam rá, aztán ahogy az előző válaszoló írta jött egy mélypont az életemben és ehhez a sz a rhoz menekültem. Most napi 1 dobozzal szívok el és rohadtul nem esik jól de nem bírom abbahagyni. Jól gondold meg, mennyire éri ez meg neked... Mellesleg én már félév után éreztem a hatásait, szerintem ne cseszd el az egészséged ezzel.
2018. nov. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"És amint azt fogom érezni, hogy nagyon kívánom egyedül is, megfogok állni"


Hát persze!

Minden dohányos, kábítószeres és alkoholista ezt szajkózza.

Mindössze leállni nem tudnak!!

2018. nov. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hosszútávon ezt nem fogod tudni tartani.
2018. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 1-2 cigit szívs egy nap akkor hogy lehet az , órák előtt és után is is 1-2 szálat.

Már nem mondasz igazat. Egyébként mindenki így szokik rá,

csak egyet szív.

2018. nov. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a tanácsait, mostanába egyre jobban nem kívánom, így nem hiszem hogy még sokáig csinálom.Utolsónak üzenném, azt írtam napi 2-4 szálat szívok, 1-2 őt órák előtt és után:)
2018. nov. 15. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!