Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Honnan tudok rendelni szivart?

Mikalengo kérdése:

Honnan tudok rendelni szivart?

Figyelt kérdés
Körbe néztem a neten, de egy weboldalt se találtam ahonnan lehetne rendelni szivart.

2019. szept. 23. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Jövedéki termék, nem rendelhetsz! Itthon KIZÁRÓLAG a nemzeti dohányboltokon keresztül tudsz venni. Menj be a törzstrafikodba és kérd meg, rendeljenek neked! Ennyi...
2019. szept. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
külföldről nem rendelhető, mint vape-be liquid valami szlovák oldalról vagy stb... ?
2019. szept. 25. 20:12
 3/7 anonim válasza:
100%

szia! tudom késő, de azért válaszolok. hátha..


ne foglalkozz az első kommentelővel, az EU-n belül vámmentesen tudsz rendelni. ajánlom a következő oldalt:


paul-bugge.com


üdv :)

2020. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KillBear válasza:
Üdv! Próbátam a paul-bugge.com ot.. sajnos nem működik. - A mi országunkba nem küldenek.- Kb ezt írják Próbáltam osztrák címre is, oda sem küldenek a Németek.. pech. Valakinek ötlet? Vagy hogy sikerült rendelni? Pl paul-bugge ról.. köszi!
2020. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem sikerült mint a paul bugge mint hacico ről rendelni. Ott elindul DHL-el majd a posta hozza. 1 hét volt. Lehet a vírus miatt most vannak korlátozások
2020. júl. 20. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
2023-ban még mindig működik?
2023. aug. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Van más működő alternatíva is!

szivarshopPONTonline


Jól látod nem .com hanem .online :D

dec. 17. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!