Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Netről lehet még szivart...

Netről lehet még szivart rendelni, vagy manapság már csak személyesen a nemzeti dohányboltban?

Figyelt kérdés
Ilyenre gondolok, mint pl. olcsoszivar.com/

2014. máj. 25. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy olvastam, hogy ezek az oldalak hamis szivarokat árulnak. Én biztos nem merném megvenni.
2014. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a olcsoszivar.com valóban hamisakat árul. de pl ott a kubaiszivar.com , az árak talán itt a legolcsóbbak, azonban mivel svájc esélyes hogy még rá kell fizetni vámot stbstb... ami eun belül van pl danpipe.de cigarworld.de dongabriel.net (utóbbin csak kubaiak vannak) én ugyan még nem rendeltem de sok embert kérdeztem, mivel tervbe van hamarosan nekem is a rendelés, és általában nincs probléma ha eun belül megbízható oldalról jön.
2014. jún. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Mennyi db-ot lehet behozni vámmentesen?
2014. jún. 4. 18:29
 4/5 A kérdező kommentje:
Illetve biztonságosan szállítják? Nem törik el, szárad ki stb?
2014. jún. 4. 18:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Ó, az oldal mindenre választ adott. köszi.
2014. jún. 4. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!