Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy csináljuk hogy ne érezzék...

Hogy csináljuk hogy ne érezzék meg rajtunk a cigit?

Figyelt kérdés
Haverommal szeretnénk kipróbálni de félek hogy megfogják érezni. Ha rágózunk utána meg befújjuk magunkat megérzik? Egyébként nekem mindkét szülöm dohányzik neki meg csak az egyik.
2019. okt. 5. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Észre fogják venni. Esetleg amivel enyhíteni tudjátok, hogy reggel szívjátok el (remélem olyan köhögőrohamot fogtok kapni, hogy egy életre elmegy tőle a kedvetek) és két- három óra intenzív levegőn tartózkodás után mentek haza. Persze közben kajáltok, rágóztok. Egyébként nem túl jó ötlet kipróbálni, mondom ezt dohányzóként.
2019. okt. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Masszív szédülés és hányinger, csodás lesz!
2019. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg fogják érezni.
2019. okt. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hali.


Ha a szüleid is dohányoznak, akkor nem mondom hogy nem, de nem valószínű, hogy megérzik. :)


Azért arra ügyeljetek, hogy egy szálat szívjatok el ketten, vagy legfeljebb 1-et 1-et. Előfordulhat pici szédülés/melegség/rosszullét, na persze nem minden esetben, mert nekem személy szerint van olyan ismerősöm, több is, akinek semmi problémája nem volt a cigivel az első alkalomtól.


De ettől függetlenül egyetek azért, meg rágózzatok és kész. Aki "hébe hóba" gyújt rá, azon nem lehet úgy érezni a cigi szagot, mint egy aktív, vagy egy erős dohányoson. Viszont előre meg kellene szervezni, és utána menjetek haza 2-3 órával. :)


21/F vagyok, én is dohányzom. Aktív dohányos vagyok. De ha lehet, inkább ne próbáljátok még ki se, mert rengeteg pénzbe van. :) Ha bolti cigit szívtok, ha töltitek, akkor is.

2019. okt. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De mégis mi az az ok hogy ezt ki kell próbálni?

Nem elég rossz példa előttetek hogy bagóznak a szülők és állandóan büdösek meg elmegy a pénz rá.

A két szülő az biztos hogy fejenként egy-egy dobozzal elszív.

Az pont 62000 ft havonta, plusz ilyen gyujtó meg egyéb szarság hozzá.

2019. okt. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha töltik, akkor éppen 15-20000Ft-ot meg tudnak spórolni. :P De igen, úgy sem kevés pénz összesen egy teljes hónapban.
2019. okt. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!