Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigaretta szívása, letüdőzése?

Cigaretta szívása, letüdőzése?

Figyelt kérdés
18 éves fiú vagyok. Hetente kb 5-6 szál cigit szívok el, azt is csak azért mert depressziós vagyok, stb. Tudom, nem így kéne megoldanom ezt, de megnyugtat a cigaretta. Tudom magamról, hogy nem szokok rá jobban. Napi 1 szál lesz a maximum, nem kellenek az olyan válaszok. :) Az a kérdésem, hogy miért fáj a torkom mikor szívom a cigit és miért szédülök? Beszívom, veszek egy nagy levegőt, érzem a tüdőmben is egy picit a cigit, de a szájpadlásom és a torkom elkezd fájni. Ez miért van? Igy könnyen kapok szájrákot tudtommal

2019. okt. 9. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Micsoda? Szerintem nem is tudsz cigizni, én sem tudtam egyből. Lehet h érzékeny a torkod a füstre, még nem szokott hozzá a szervezeted. Én a legelején nagyon szédültem tőle, de nekem tetszett. Amúgy nem mindenki bírja a cigit, ez az igazság, vannak akik túlzottan érzékenyek rá.
2019. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Mintha egy 14 éves lány írta volna,akit otthagyott a pasija.
2019. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez most, hogy jött ide kretafeju?
2019. okt. 9. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem esik jól ez a fajta vagy valamire allergiás vagy.
2019. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem vagy depis,hogy beszolj mi? Cigis gyerkőc. Egy 14 éves alkesz mai kislány jobban összerakja ezt a szöveget,jobban el tudja magyarázni,hogy miért kell cigizni mindenáron...kretafeju...szivjad csak, ennyi ész egy helyen :D
2019. okt. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Radb*szom a tengerpartot es te leszel az uszkalo pingvin csatahajo
2019. okt. 11. 10:45
 7/7 anonim ***** válasza:
64%
Az anyám úristenit de jó szövege van,cigizni meg nem tud. Egy erős,egészséges,kemény férfinak ezt manapság tudnia kéne csinálni anélkül,hogy fáj a szájpadlása meg a torka,vagy nem így van harcos?Ez igen. Ez igen. XDDDD A talajt kihúznám alólad,ha a cigizés nem megy,akkor mi megy?
2019. okt. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!