Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigizik ennyi lány,...

Miért cigizik ennyi lány, egyre több?

Figyelt kérdés
Sőt talán több, mint ahány fiú?! Régebben ez nem így volt. (Persze nem mondom azt sem, hogy a fiúknak helyes...)

2019. okt. 9. 20:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
86%
Játsszák a pic*ájukat, hogy ők a nagy lányok,aztan amikor betöltik a 18 át, akkor leszoknak, mert a két gyerek mellett, gyári melóból nem futja rá.
2019. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Azért,mert az eszük pont olyan rövid,mit a szoknyájuk .
2019. okt. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert régebben 12 éves voltál és akkor egyik ismerősöd sem dohányzott, most meg 17 vagy és néhányan rágyújtanak.
2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%

Mert ez a menőség meg a vagányság fokmérője.

Régen is így volt.

2019. okt. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát mert az menci és ők nem akarnak beállni a birkák közé a sorba akik nem cigiznek.
2019. okt. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Főleg 3-asnak: 60 vagyok, nem pont 17... Üdv
2019. okt. 9. 21:09
 7/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát,mert annyi eszük van,mint egy marék hangyának(és most sokat mondtam). Ennyire igényesek. Csodálkoznak a mérlegen,hogy 1000 kilósak,mer rajtuk van 950 kg festék,fém,alu,stb,látvány van,de a száj meg büdös... Ennyire adnak magukra,a sok bagós 200000 forintos cipőkben járkáló,vagy kopogóscipőben járkáló jószagú "nők" meg pontozzanak le a nagy racionális gondolkozásukkal.
2019. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Agnarr válasza:
79%

A kamasz világ hibája. Régebben is megtették volna, de a közösségben elfoglalt helyüket veszélyeztette volna. Régen az erkölcs a tisztaságot és a visszafogottságot követelte meg tőlük, de mostanra a kamaszokat hagyják, hogy a saját szabályaik szerint játszanak, ahol azt becsülik, ha egy lány minél nagyobb ***, aki minden mocskos balhéban benne van. Mostanra megfordult a világ, mert akkor kerülnek a közösség peremére, ha ennél több eszük van.

Emellett az is közrejátszik, hogy miután kiharcolták az egyenjogúságot, sokkal stresszesebb életet élnek, amit így próbálnak oldani. Sok lány a fiúkhoz képest képtelen lazítani.

2019. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Egyenjogúság mi? Ha egy nő vág fejbe baltával,vagy ha én vágom fejbe baltával...melyiknek van nagyobb híre?Melyiknél van nagyobb felháborodás?Ha megvédem magam is,anélkül,hogy őt bántanám,akkor is én leszek a támadó,ha nincs kamera ami felvette,még akkor is engem fognak ócsárolni :D Itt nincs egyenjogúság utolsó,felejtsd el. Egyenjogúság az,hogy ők is vehetnek ilyesmiket,régen csak ők főzték a sört,mostmeg jobban isszák,mint mi. A cigi olyan általános dolog. Kávé/Alkohol mellé vagy anélkül,az olyan bárki fogyaszthatja dolog. Van aki nem iszik,mert azthiszi,hogy az károsabb,holott ha mértékkel fogyasztja az ember elélhet 100 évig is,míg a dohányt vödörszámra zabálja. A cigi mindkét nemű emberre lett idehozva,csak vannak ezek a sztereotípiák(amik szerintem tapasztalatból alakultak ki) hogy a nők többet adnak magukra,na ez a mutatvány már ott elbukott,hogy a szájában már annyi cigi megfordult,hogy a porszívózsák a tüdejéhez képest semmi,a fogakról nem is beszélve,mikor már azok is tönkre vannak menve miatta,és nem érdekli...Na az még rádob a szájszagra..
2019. okt. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Agnarr válasza:
73%
Én is tudom, hogy nincs tökéletes egyenjogúság. Nem arra akartam célozni, hanem arra, hogy a nők a munka világában sokkal jobban törtető személyek, éppen ezért nem bírnak kikapcsolódni, és nagyon stresszes az életük. A régebbi korokban sokkal kevesebb stresszfaktor volt az életükben.
2019. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!