Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért cigizik mostanában...

Miért cigizik mostanában ilyen sok tini lány? Stressz, vagy esetleg menőségből?

Figyelt kérdés
az osztályomban 8 lányból 5 szív, az előzőbe az összes, plusz a 14-20 év közötti lány ismerőseim között is sok szív, utcán is ezt látom, átlagban 10-ből 8 lány cigizik! (szegeden lakom egyébként, de szerintem máshol is ilyen a helyzet)
2015. aug. 7. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet stressz+azt hiszik nem fognak elhízni.
2015. aug. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Először menőségből próbálták ki, nem hiszem, hogy annyi gondja lenne egy 14 körüli lánynak. Ez után egyre többet szívtak és rászoktak, valószínű, hogy ezért dohányzik ennyi fiatal. Egyébként itt Jász-Nagykun-Szolnok megyében is ez a helyzet.
2015. aug. 8. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
stressz miatt biztos nem, lévén a bagótól csak stresszesebbek lesznek... :D
2015. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 17vagyok és én is cigizek.. én leginkább azért mert eléggé szar volt anyámmal a kapcsolatom folyamatosan veszekedtünk.. leültem egy cigire és megnyugodtam..aztán rászoktam...
2015. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
19 vagyok egy éve cigizek sok streszz nekem.. Meg kell felelni itthon mindennek, érettségi felvételi pasiügyek... Elcseszett egy élet. Kívül minden oke belül minden rohad. Szerintem nem csak en vagyok ezzel igy!
2015. aug. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 voltam 2 hónapig alkalomanként szívtam.. Gondok voltak..Családon belüli erőszak a legjobb barátnőmnél.. neki akartam segíteni de ez nekem is túl sok volt.. Perszee az én családi állapotom sem voltam túl fényes.. Úgy gondolom, ha az ember elhiszi h megnyugtatja akkor hat, utána már csak ez lesz a jó.. ez egy pótcselekvés mint pl körömragas stb. Az emberek cigi helyett elmehetnenek napi 20 percet futni, az ugyanúgy megnyugtat. Akarat kérdése.. Persze nem ítélek el senkit, mindenkinek megvan a joga hozzá.. 16 L
2015. aug. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg dohányos csaj ismerősöm van, én sose cigiztem, egyszer próbáltam, de nem éreztem semmi különöset, ezért nem kellett azóta egy slukk sem.

Első csaj oszttársam: Láttam egyszer egy buliban a karját, fullra fel volt neki vágva, elég depis ribi, mindenen bőg, érzékeny, a családdal nincs rendben neki semmi, pedig Hozzáteszem tele vannak pénzzel. Meg mindig is menőnek tartotta a cigit, példaképa(Alföldi) is cigizik, ezért elkezdte ő is, 1,5 éve szívja, otthon nem tudják. Napi 3 dobozzal szív(nem viccelek) Ha iszik 2 doboz elmegy neki 5-6 órahossza alatt.

Ennek a csajnak a barátnője miatt kezdett el cigizni, együtt kezdték el, de az is mindig depizik, nagyképű sznob azt hiszi ettől menő.

A harmadik: Pasija cigizik, haverjai is, uncsitesója is, rászokott, szereti, kocadohányos, jófej csaj alapból.

Negyedik: Az anyját elvesztette nem régen, nagyon sajnálom egyébként. Kétségbeesésében nem tudott mit csinálni, az idegességeit nem birta hol levezetni, magába fordult, elzárkózott a világ elől és azóta ha felhizza magat rágyújt.

Ötödik: Csak ha iszik akkor gyújt, de akkor láncban. Egy este kb egy doboz, alapból soha egy szál sem.

Hatodik: 8 éve sportol, és cigizik. Mondjuk sokat iszik is, azt hiszi ettől lesz felnőtt, menő. A szüleit vele kapcsolatban semmi nem érdekli.

Hirtelen Ennyi jutott eszembe, remélem tudtam segíteni.

Ja, ők mind ilyen 13-15 évesek.

2015. aug. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, utolsónak különösen! pedig szerintem az hogy avlaki cigizik pont az ember gyengeségét mutatja, ráadásul büdös is, fogak sárgák lesznek tőle, így a külsőn is jelentősen ront..van egy ismerősöm aki ilyen luxusnak nevezett fekete cigit szív néha, na azzal lehetne menőzni (nem teszi), viszont ezek a ribik gondolom nem 2500-ast szívnak, ezért a menőzés részét sem értem..
2015. aug. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!