Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány évesen szoktatok le?

Hány évesen szoktatok le?

Figyelt kérdés
Meddig és mennyit szívtatok? Milyen módszer volt a sikeres?

2019. okt. 21. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Most lesz egy éve, hogy leszoktam, elektromos cigarettàval szoktunk le a párommal együtt, azóta is csak azt szívjuk.
2019. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát ha le akarod tenni ez segíthet xd


Dohányzás "szakítás": Gondolj abba bele, hogy minden nap többször kap(sz) a szervezted (te) egy bizonyos anyagot, amihez jó élményed ragad, mert ugye nem azért szívtad hogy jajj de rossz ez az. Ez olyan mint egy szakítás, csak ít bármikor visszafogadhatod/ visszafogad az illető. Gondolj arra hogy nem fogsz prostizni mert ugye a cigi csak akkor van ha 20szálért(percért) kifizetsz ~1500ft ot és csak azért "szeret" mert fizetsz a szeretetéért.

(saját)

2019. okt. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok nem prostizok... XD.... De ez nagyon Jóóó köszönöm!
2019. okt. 22. 09:30
 4/5 anonim ***** válasza:
van himrinnyó is xd
2019. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 20 évig szívtam, 1999-ben szoktam le,több módszert kipróbálta,mindig szenvedtem és nem sikerült. Akkor azt mondtam: még ezen a héten végig dohányzok,jövő hétfőtől abbahagyom. Vasárnap éjfél előtt 10 perccel kimentem, elszívtam egy cigit. Azóta nem volt a számban. Nem egészségügyi, hanem elsősorban anyagi meggondolásból hagytam abba. Nem mondom hogy könnyű, de akaraterő kell hozzá. Hangsúlyozom: nem szabad egy fél slukkot sem szippantani, 2-3 hónap után azt mondod: MEGÉRTE! Sok szerencsét!
2019. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!