Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Másnak is voltak ilyen vagy...

Másnak is voltak ilyen vagy hasonló tünetei leszokáskor?

Figyelt kérdés

1 hónapja tettem le a cigarettát, egész jól bírom, csak valami nem hagy nyugodni.


A kezdeti elvonási tünetek megvoltak, azok már le is csengtek úgy ahogy, de van olyan amit a neten nem sorolnak elvonási tünetként nekem mégis van, konkrétan vérnyomásingadozás, teljesen random, munkahelyen, otthon, illetve "szívritmuszavar", ez alatt értem azt hogy pl otthon nézem a TV-t és egyszercsak megindul a szívem, aztán hol gyorsdan, hol lassabban ver, szinte össze vissza, és ezek csak azóta vannak mióta letettem a cigarettát.


Más is tapasztalt esetleg hasonló tüneteket leszokáskor, ha igen mennyi ideig?


9 évig dohányoztam, most 24 éves vagyok.



2019. okt. 21. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
még 2. hónapban is izzadhadsz meg hasonló, gondolj abba bele, hogy minden nap többször kap(sz) a szervezted (te) egy bizonyos anyagot, amihez jó élményed ragad, mert ugye nem azért szívtad hogy jajj de rossz ez az. Ez olyan mint egy szakítás, csak ít bármikor visszafogadhatod/ visszafogad az illető. Gondolj arra hogy nem fogsz prostizni mert ugye a cigi csak akkor van ha 20szálért(percért) kifizetsz ~1500ft ot és csak azért "szeret" mert fizetsz a szeretetéért.
2019. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezet foghatunk én is hasonló cipőbe vagyok, 24 vagyok és 8 évig cigiztem, januárban le tettem és nekem is vannak néha ilyen pillanataim de ez is mind elvonási tünet, nincsen szivritmus zavarod azt hittem nekem is az van de nincsen voltam vizsgálaton, ez inkább ilyen inger szerű valami yhogy úristen kéne a szervezet az sugallja de az agyad meg nem, rossz igen nagyon de csak így tovább, ha még aggaszt még mostanáig is akkor igyál gyógyteákat!
2020. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!