Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elszivtam egy doboz cigir...

Elszivtam egy doboz cigir nagy baj?

Figyelt kérdés

Szasztok 3 honapig egy szal cigit sem szivtam el mert ugydontottem leszokok rola.

De tegnap volt egy egesz napos buli ahol jol berugtam es ragyujtottam , vettem is aznap egy doboz cigit es elszivtam sajnos.

Nem fogok lefogyni ez miatt? Ezert aggodom mert 3 honap alatt feljott ram majdnem 10 kilo plusz vekony alkat vagyok de most ez a 10 es jol jott es nem szeretnem leadni. Mert jobban is mezek ki ugymond mert hat magas es vekony voltam 60 kg mikor cigiztem most 70 vagyok. De ma mar nem gyujtottam ra es nemis erzem a kesztetest. Etvagyam is van. Csak felek hogy a legkozelebbi bulin megint ra fogok gyujtani, vagy ez nem gond ha 1 honapba egyszer cigizek , jozanul nem is hianyzik.


2019. okt. 22. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Bár lefogynék egy doboz cigitől :D
2019. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A háziorvosom szerint 3 hónap a mérvadó a leszokásban. Neked pont nem jött össze, bár az, hogy 3 hónapig nem szívtál, az is nagy eredmény. Én 3x ugrottam neki. A végén mindíg szívtam Negyedszerre pedig egyszerűen letettem, és nem szívtam többet. Ennek 16 éve. Kezdd megint el a leszokást...sok sikert.
2019. okt. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz lemondani róla akkor baj.
2019. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dj Bax válasza:
pofon egyszerű az egész soha az életbe rá se kell gyújtani nincs értelme semmire se jó de ezt szerintem egy ép elméjű ember képes felfogni
2019. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!