Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogy lehet a legkönnyebben...

Hogy lehet a legkönnyebben letenni a cigit?

Figyelt kérdés

A csak úgy fogom magam soha többet nem gyújtok rá nem jött be.

Nikotinos rágó szintén nem attól rosszul vagyok.

Kb 15 éve dohányzok, napi 1 doboz

Minden tanácsot ötletet elfogadok.


2019. okt. 25. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Állítólag van rá gyógyszer, hogy hatása is van vagy csak placebo azt nem tudom.
2019. okt. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én kb 20 év dohányzás után a Champix nevű gyógyszerral tettem le.nem volt semmi mellékhatása,és nem voltak elvonási tünetek sem
2019. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod egyből letenni szívj kevesebbet és gyengébbet + sportolj valamit.
2019. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%
Szia!Én évekig próbálkoztam és sehogy nem ment max három hétig birtam mindig. Most már 6 éve nem gyújtottam rá. Nekem végül egy erős elhatározás kelett hozzá és az, hogy egy ideig (az első 3 hónapban) az alkoholt és a kávét is leraktam. Valójában tudatosan kerültem azokat a dolgokat amikhez erősen kötődött a ciki. Mondhatni újraprogramoztam magam. És amit a legfontosabbnak tartok, hogy naponta megittam 4-5 liter vizet, hogy gyorsabban távozzon a méreganyag. Ezen felül pedig elkezdtem sportolni. Rendszeres mozgás midnen nap majdnem. Nekem ez vált be, próbáld ki és remélem neked is segítség lesz. Cigi nélkül sokkal szabadabb leszel és egészségesebb. Én nagyon szurkolok neked!!!
2019. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is 15 év után tettem le, napi egy dobozzal szívtam.


Egyik este meg úgy döntöttem, hogy nem gyújtok rá. Csak el kell felejteni a leszokás köré épített szarságot, mert mindenki azon van hogy azt érezd, hogy lehetetlen leszokni... ez jó a dohánygyárnak, mert úgyis beléd beszélik hogy visszaszoksz, meg jó a gyógyszeriparnak is, mert minden szart megveszel a leszokás érdekében.


elárulom, nem nehéz. Ha nagyon nem megy, akkor fogj egy sátrat, 3 napi kaját, egy jófej kutyát, és menj el túrázni cigaretta nélkül. 4. napon eszedbe sem fog jutni a cigi.


én bevallom vettem nikotin rágót, összesen 1 db dobozzal 2 hétig rágtam (napi 2-3 szem), de csak késleltette a megvonás tüneteit. Totál fejben dől el.


2019-ben dohányozni proli szar dolog. A párom 20 év után tette le ugyanazon a napon, és azóta azon röhögünk, hogy milyen durva. Mind a ketten szívtuk-fújtuk a tekert west dohányt.. most meg irdatlan mennyiségű pénzt spórolunk meg ketten (azóta is számon tartjuk, applikációval számoljuk, és utazunk abból a pénzből, ez eléggé motivál)

2019. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
kézzel
2019. okt. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugy hogy kiderült babát várok akkor rágyujtottam mikor kijöttem az uhrol azóta se 8hónapos már s szoptatni se szoptatok, de ha egyszer sikerült letenni többet nem gyujtok rá
2019. nov. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!