Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » MTL után DTL kazán mennyire...

SzLevi90 kérdése:

MTL után DTL kazán mennyire szokatlan? Könnyű átállni?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve vettem ecigit, egy kezdőszettet, viszonylag jól helyettesítette a hagyományos cigit. Most szeretnék venni egy komolyabb készletet, viszont azok kb. mind egyenesen tüdőre szívósak.

Tudom, hogy lehet venni külön MTL kazánt és porlasztót, de sokat venne el az eretedi szett előnyeiből, pl. tartály kapacitás, íz visszaadás.


Azért még érzem, hogy kell a hagyományos cigi helyettesítésére.


Akinek van már hasonló tapasztalata tudna mondani pár szót?


Vaporesso LUXE-S 220W - SKRR-S Tankos készletet néztem ki, igencsak dicsérve van, tényleg szimpatikus előnyei vannak, de na, DTL, nekem pedig jobban számít a cigi helyettesítése, mint a nagy gőz.


Az egyenesen tüdőre szívós ecigikhez tényleg érdemesebb magasabb nikotintartalmú liquidet venni? Elég sok 3ml-s alapom van, amit még elhasználnék.



2019. okt. 28. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Én pár napja álltam át DTL tankra. 1-2 nap alatt megszoktam és azt vettem észre, hogy erősebb a liquid íze, viszont a torokhatás amit ugye az MTL meg az analóg cigi ad az nem jelentkezik. Szóval ha a kell a th és slukkolgatni szeretnél akkor szerintem várj még egy picit a DTL tankkal. Egyébként Vaporesso luxe modot használok iJoy Tornado Hero tankkal 6mg löttyel. Ha te is luxe modot veszel akkor arra készülj, hogy nagyon gyűjti a karcokat ezért használat után tedd mindig egy kis bársony/selyem szütyőbe.


22/L

2019. okt. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem a fő kérdésedre válaszolnék, inkább a leírásban feltett kérdésekre, ha nem haragszol meg. :D


Nekem is LUXE mod-om van, vannak kevés hátrányosságai, de együtt lehet vele élni. A 2 inch-es kijelző, és az akkumlátor fedél mocskosmód gyűjti a karcolásokat, valamint az akkumlátor indikátor és az ellenállásmérő erőteljesen szeret el-el méregetni.

DL tankba épp, hogy kisebb erősségű lötyit szoktak belerakni míg MTL kazánokba a 12-18mg/ml az ún. "átlagos",, addig DL verzióknál 3, de maximum a 6mg/ml nikotintartamú lötyi az ajánlott. Szóval nyugodtan fel tudod használni majd a SKRR-S tankba is a megmaradt bázisodat.


Ha részletes bemutatót szeretnél a termékról, akkor ajánlom figyelmedbe Fehér Tamás videóját.

https://www.youtube.com/watch?v=cQwzVJbbO8A


Remélem tudtam segíteni, pacsi. :)

2019. nov. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!