Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha az e cigibe nikotinmentes...

Ha az e cigibe nikotinmentes liquid van, akkor az is káros?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy a nikotinos liquid az káros,ezért szeretnék inkább nikotinmentes liquidet használni de most nemtudom mit higgyek ezen az oldalon azt irják hogy akik nikotinmentest használnak azok sincsenek biztonságban: [link] Máshol meg azt irták,hogy a nikotinmentestől semmi bajod nemlesz.Tisztázzuk tényleg káros a nikotinmentes liquid vagy nem.
2019. nov. 1. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Ma az e-cigi káros. Tökmindegy milyen liquid van benne, van aki azt mondja hogy jobban mint a hagyományos cigi de az biztos hogy kb olyan káros mint az.

Énis csináltam egy ideig, de ugyanúgy büntetnek érte közterületen, nem leszel tőle “divatosabb” ha amiatt csinálnád, hidd el sokkal jobb lesz mikor 20-25 évesen nem kezded látni a hatásait. Sajnos nekem régi társaságomból voltak olyanok akik “divatból” csináltak ezeket és sajnos most nem egy orvoshoz járkálnak. Persze ki mit gondol és ki mibe akar “meghalni”, de ne állj úgy hozzá hogy valamibe meg kell halni.

Minden ilyesmi sajnos káros, ha teheted inkább ne tedd🙂

2019. nov. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Minden olyan dolog káros az egészségedre, ami a tüdőbe jut és nem színtiszta oxigén.
2019. nov. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
74%

A rohadt életbe. Én levegőt lélegzek ami nem tiszta oxigén.

Akkor most ki fogom hányni a tüdőmet?

2019. nov. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
87%

Azért azon érdemes elgondolkodni, a dohányzás minimum 70 féle karcinoid anyagot tartalmaz...

Az e cigi mennyit? Elmondom: egyet se ezekből. Kivéve, ha nikotinos liquiddel szívod. De ugye azt tudjuk, hogy a sima bagóban sem a nikotin a legveszélyesebb anyag...

Nekem senki ne mondja, hogy az e cigi ugyanolyan, sőt, egyesek szerint még károsabb (!!!) mint a bagó. Én a bagóról 17 év után szoktam le, e cigi segítségével. Azóta reggel nem köpöm ki a tüdőmet, fehérebbak a fogaim sokkal, nincs bagó szag a kocsiban, teraszban, nincsenek csikkek, és nincs mindennapos 1400ft-os kiadásom sem a dohánybolt felé.

Nagyon szarul jártam, nem? :D

2019. nov. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!