Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek hol cigizzek?

Szerintetek hol cigizzek?

Figyelt kérdés
Szeretném kipróbálni a cigit, de nem tudom hol mivel annyi ismerősöm van a városban, hogy egyből eljutna az infó a szüleimhez, plusz tömbházban lakunk úgyhogy a kertben sem tudok. Szerintetek hogy tudnám megoldani? Plusz a szagot el tudom valahogy tüntetni? Összesen egy szálról lenne szó. 18/F

2019. nov. 3. 12:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem menj ki a természetbe sétálni egyet, és út közben szívd el. Szagra kézmosás és rágó.
2019. nov. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne akard kipróbálni a saját érdekedben. Ha rászoksz, akkor cumi van.


Egyébként másik város is van a világban.


20/F

2019. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ennyire “félted” magad, hogy jaj mi lesz ha valaki megtudja...Inkább ki se próbáldd. Állj egy cigiző ember mellé és az kb ugyanolyan. Nem fogsz se megváltást érezni, nem lesz tőle jobb a kedved, ha a kíváncsiság hajt akkor passzívan is ugyanolyan lesz.

És ha teheted tényleg ne kezdj bele mert a végén dohányos leszel.

2019. nov. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
59%
Sehol. Jobban jársz, ha nem próbálod ki.
2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezért ne vegyél egy dobozzal.Ezt a fiúk 99 % a ki próbálja.

Kérj a havertól 1 szálat,aztán ez legyen az első,és az utolsó is .

2019. nov. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak van olyan zuga a városnak, ahol az ember egyedül tud lenni 3-4 percre.
2019. nov. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Másik településen.
2019. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagy már 18, ha még mindig mások reakciói, véleményei irányítanak. Szóval vagy felnőttnek érzed magad és bemész egy dohányboltba, veszel egy dobozzal és nyugodtan elszívsz egy szálat a főtéren, vagy inkább ki se próbáld.

Az megint más kérdés, hogy értelmes ember nem költ arra, hogy életminőségét, egészségét negatívan befolyásolja.

2019. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
18 vagy basszus 1 szálat csak elszívhatsz, gondolom nem fognak megölni. Ha tisztességes vagy akkor elmondod hogy kipróbáltad, de nem fogsz rászokni. Egyébként meg éld az életed ahogyan TE szeretnéd, ne mások mondják meg, hogy mit csinálj. Az ilyen befásult emberek meg főleg ne, hogy "Jaj elszívsz 1 szál cigit tuti rá fogsz szokni és tüdőrákba fogsz meghalni". 18 vagyok, lassan 5 éve cigizek és a suliba az összes egészséges focistát lefutom kisujjból. Go dohi vagy kérj 1 szálat aztán próbáld ki, csak így tudod meg, hogy milyen.
2020. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
1-es: a kézmosá, rágó, a ruháról nem tüntetni el. Anyám is azt hiszi, hogy ha bekap egy rágót elég. A haja mindig füstös. 4 éve titkolja előttem meg a nagymamám elől. Nem tudom hogy lehet erre a szintre lesüllyedni.
2020. júl. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!