Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehett hogy a cigizés miatt...

Lehett hogy a cigizés miatt gyullad be folyton?

Figyelt kérdés

Elkezdtem cigizni 2hónapja kb.

Régebben is sokszor begyulladt a mandulám.

Antibiutikumos kezelést kaptam rá!

Nem cigizek max 2 hete de most nem gyullad be annyira mint mikor cigiztem. Mi lehett ennek oka?



2017. ápr. 23. 18:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet
2017. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Most kezdeményezztük hogy kivetessük a manduláim.

De akkor mit javasoltok ne cigizzek mostanában?

2017. ápr. 23. 18:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én azt javaslom, hogy mostanában ne cigizz. A mostanában alatt a következő 70-80 évet értem.
2017. ápr. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem lévő mondja #3

Van egy kollégám 39 éves, csak melóban 10-15 szálat elszív, büdös, a fogai kirohadtak, állandóan valamu szegfűszeg szagú ecsetelővel kenegeti az ínyét, aminek még hányingerkeltőbb a szaga, mint a bagónak. Most költött a fogaira 1,8 milliót (implantok, hídak), még csak az első műtét volt meg neki, dokija hiába mondta neki, hogy szokjon le, mert be fognak gyulladni a varratok....persze nem szokott le. Állandóan krákog, undorító.


Emellett 39 évesen a 40 éves sportos, egészséges életmódot élő, nemdohányzó kollégánál 15-20 évvel öregebbnek kinéz, aki nem tudja hány évesek az egyiket 45-50nek, a másikat 32-35nek tippeli.


Biztos dohányozni akarsz?

2017. ápr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha kiveszik a mandulád, utána 2 hétig ígyse-úgyse cigizhetsz.
2017. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Így van, mandulaműtét után amúgy sem dohányozhatsz egy ideig. Ez alatt az idő alatt szedd össze az erőd, és szokj le róla. Itt az idő, használd ki.
2017. ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, mostanában ne gyújts.
2017. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hat koszontem szepen mindent!! De sajnos ez az a dolog amit nehez elhagyni!!
2017. ápr. 23. 20:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez az egy életed van. Miért tennéd tönkre? Azért dohányzol, mert rá gondolsz. Valójában le sem akarsz szokni. Így persze, hogy nem megy. Fura, hogy az emberek ok nélkül meg tudják utálni a másikat, de dohányzást, ami százezreket, milliókat vesz el tőlük, és megrövidíti az életüket, azt nem utálják meg. Egy nyűg csak, ami viszi a pénzed, az időd, az egészséged, és az élethosszod. Ráadásul szenvedést okoz, ha nem költesz rá pénzt. Vedd észre, hogy csak szenvedsz tőle! Akarj róla leszokni, és le fogsz róla szokni!
2017. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól hogy nehéz nem lehetetlen, gondolod végig amit az előző írt.
2017. ápr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!