Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Heti 3 szál cigitol lehet bajom?

Heti 3 szál cigitol lehet bajom?

Figyelt kérdés

Nem nem azért szívom hogy menözzek csak bulikba pia után jó el szívni 1-2 szálat. Ennyitol nem igazán lehet bajom ugye?

E cigizni szoktam általában de az annyira nem jó mint a cigi.

(Tekert cigi) 17L


2019. nov. 7. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Dehogynem
2019. nov. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem minden héten járok bulizni szóval nem olyan surun csak kizárólag buliba szívom.
2019. nov. 7. 14:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor is
2019. nov. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne áltasd magad, ha így folytatod úgy is rendszeres dohányossá válsz. Egyébként egy csöpögő csap is megtölt egy kádat előbb vagy utóbb alapon, szóval ennek a 3 szálnak is lehetnek hatásai.
2019. nov. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hosszútávon lehet.
2019. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenki így kezdi, én is ezt csináltam.

Senki nem azzal indít hogy egy doz naponta.

Aztán egy idő után már elment nekem is az egy doboz naponta, majd már a két doboz is.

2019. nov. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csak megerősíteni tudom az előttem szólókat.

18 éve kezdtem kb. ugyanígy, társaságban pár szál.

15 évvel ezelőtt kérdezte a háziorvos, hogy dohányzom-e. a válasz már az volt, hogy napi 3-4 szál. nagy meglepetésemre a doki elkezdett röhögni, hogy ó az semmi.

konkrétan ma van az első napom 18 éve, hogy egészen eddig nem volt kedvem rágyújtani, pedig már másfél doboznál járok naponta. ezért is jöttem olvasgatni, hogy motiválódjak, kiváncsi vagyok sikerül-e leszoknom.

nem ajánlom, hogy belekezdj ebbe.

2019. nov. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!