Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti be menntetek volna neki...

Ti be menntetek volna neki dohányért?

Figyelt kérdés
Ma oda jön hozzám egy olyan 14-15 éves fiú a haverjával, és meg kérdezi hogy nem- e mennék be neki dohányért a dohány boltba? Ide adja a pénzt elöre, meg minden. Én nemet mondtam, de amikor ki mentem a dohány boltból egy férfi gondolom mondta hogy igen, mert oda atta a pénzt a gyerek. Ti be mentetek volna vagy, csak én vagyok ilyen bunkó?
2019. nov. 7. 16:25
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Helyes írási hibákért bocsi!
2019. nov. 7. 16:28
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Én nem. Utálom, ha valaki dohányzik. Egészségtelen.. fos... stb. Ha ennyire fontos nekik, hogy hamarabb haljanak meg, hát lelkük rajta, de én senkinek nem fogok asszisztálni ebben a folyamatban.
2019. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Be,had rontsa az egészségét,és üresedjen a zsebe

Nem jutottál előbbre,mert megvette neki más .

2019. nov. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Be. Megakadályozni úgyse lehet, mert megveszi más. Ezzel megúszom azt, hogy anyázzon rám, viszont jófejnek tart. Ugyanakkor egy- két szót azért mondani szoktam a káros hatásról, de normálisan. Látszani szokott rajtuk, hogy elgondolkondnak.
2019. nov. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én valahogy nem akartam egy gyerek kezébe dohányt adni.
2019. nov. 7. 16:56
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem is van egy 13 éves fiam ha o kéregetné az embereket hogy menjenek be dohányért elso sorba a fiamra lennék dühös de arra is aki meg vette neki. (Remélem nem kéregeti)
2019. nov. 7. 16:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. Nagymamám és az ő apukája is 14 évesen kezdett cigizni. Mindketten tüdőrákban haltak meg.
2019. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Jól tetted és nem vagy bunkó.

Persze, megteszi majd más, de az nem a te dolgod, az a másik lelkiismeretére van bízva.

Én sem mentem volna be, 15 évesen nincsen veszélyérzete annak aki bagózik, és ne is tegye, büdös, felesleges és nem járulok hozzá ahhoz, hogy valaki tönkretegye az életét és a családjáét.

2019. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
Én be szoktam menni. 14 évesen mindenki dohányzik, aztán az okosabbja kinövi, a hülyékért meg nem kár. Hadd érezzék magukat menõnek a pisisek😄
2019. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%
Orvos vagyok. Saját magam köpném pofán, ha megvenném neki.
2019. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!