Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ti be menntetek volna neki...

Ti be menntetek volna neki dohányért?

Figyelt kérdés
Ma oda jön hozzám egy olyan 14-15 éves fiú a haverjával, és meg kérdezi hogy nem- e mennék be neki dohányért a dohány boltba? Ide adja a pénzt elöre, meg minden. Én nemet mondtam, de amikor ki mentem a dohány boltból egy férfi gondolom mondta hogy igen, mert oda atta a pénzt a gyerek. Ti be mentetek volna vagy, csak én vagyok ilyen bunkó?
2019. nov. 7. 16:25
1 2
 11/12 anonim válasza:
Szerintem jól tetted hogy nem vettel neki. Ennyi idősen egyaltalan nem kell cigizni:)
2019. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én vettem már falubeli fiúnak (ő 16-17) anno nekünk is megvették... Valahogy bele tartozik a "ki kell próbálni fszságok között"... Akkor bántam meg amikor már elkezdett paraszt lenni és pl vasárnap délbe becsengetett hogy vegyek neki cigit... Na akkor mondtam hogy be lehet fejezni a dohányzást... Aki akar úgy is rá fog szokni és inkább cigizzenek mint szipuzzanak meg drogozzanak azokhoz simán hozzáférnek nálunk a faluban meg a közeli városba inkább azokat használták...
2019. nov. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!