Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit lehetne tenni a dohányosok...

Mit lehetne tenni a dohányosokkal?

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy annak aki nem dohányzik, semmi de semmi joga nincs!!! Reggeltől estig dohányfüstben úszik a lakásunk, mert az összes kretén erkélyszomszéd kijár bagózni és minden füst hozzánk száll be! És nincs máshoz jogom, mint hogy itt dühöngjek 6 hónapos terhesen!!!!!

Nincs erre valamilyen társasházi törvény vagy valami??? Állandó hányingerem van!


2010. júl. 18. 13:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
69%
Most nem azért,hogy védjem őket ,de hol dohányozzanak ha nem az erkélyen? Én örülök ha nem a lépcsőházban cigiznek,az sokkal rosszabb szerintem. Ebben a melegben úgyis felesleges kinyitni az ablakot
2010. júl. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Ajjaj nehogy megpőukkadj itt! :D Állítsuk már le az egész világot csak mert te terhes vagy! Akinek nincs gyereke annak miért nincs semmi joga (pl nem sétálhat el más háza előtt mert zavarja a gyereket)? Ezt más is mondhatná...
2010. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%

Nyugalom, nekünk kevesebb jogunk van, hisz minket tiltanak ki mindenhonnan.

Ha tudod azt az oldalt, ahonnan jöna füst, csukd be, szellőztess máshogy. Illatósító, mittomén, de ne csináld a feszkót feleslegesen!

2010. júl. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
És mi lenne, ha beszélnl velük. Csak lehet valami megoldást találni...
2010. júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
49%
Ezt én is utálom, és engem is nagyon fel tud idegesíteni, de nem hiszem, hogy erre lenne törvény. Esetleg annyit tudsz csinálni, hogy akkor szellőztetsz, amikor nem cigiznek, Vagy beszélsz velük, de nem hiszem, hogy akkor máshová mennének cigizni. : (
2010. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

beszéltem velük, eddig kb. százszor. Nyilván nagyívben lesz*rják, hogy passzív dohányzok terhesen.

Na drágáim, akik meg egyből azzal jönnek hogy én vagyok a hülye, csak annyit tudok üzenni, hogy bárcsak egyszer ti is leszoknátok a bagóról és rájönnétek milyen hányingerkeltő dolog a cigifüstöt szívni, még nem terhesen is. És gratulálok nektek, hogy egyből én vagyok a hibás! :DD Gondolom rengeteg elfojtott frusztrációt kell itt levezetnetek... :D

2010. júl. 18. 14:13
 7/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem inkább neked kell? Vegyél saját házat, oszt azt csinálsz benne amit akarsz. :)

Ja és soha életemben nem dohányoztam, sőt még csak alkoholt sem iszok.

Csak nem összeomlott benned a világ hogy nem kívételeznek veled mert terhes vagy és kiborult a bili? :)

2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%
Te magad mondtad hogy dühöngsz. Ha kérdezel valamit, fogadd el a véleményeket.
2010. júl. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Elnézést kérek a szomszédaid nevében is, hogy mernek cigizni az egyetlen tulajdonukban lévő szabadlevegőn lévő területen...

Szóljál nekik, hogy cigizzenek a pincében...


Most a feminista kismama front meg mindenkit lepontoz, figyeljétek meg.

2010. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
89%

Neked van a világgal bajod! Azért mert a hormonháztartásod a fején van, nem kellene szerencsétlen cigisekben is a rosszat keresni.


ÉN nem cigizek, csak idegesítenek az olyan nők, akik azt hiszik körülöttük, meg a gyerekük körül forog a világ.

NAGYON NEM!

2010. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!