Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás miatt nem bírok...

A dohányzás miatt nem bírok edzeni?

Figyelt kérdés

Lassan két éve dohányzom azonban eddig nem tapasztaltam az edzésben semmiféle visszaesést egészen 2-3 hónappal ezelőttig. Egyszerűen nem bírok már edzeni úgy mint regen az 1 órás edzésembol csak fel órát tudok lenyomni ráadásul olyan fáradt vagyok közben hogy aludnék egy jót legszivesebben. Először azt hittem hogy más okokból pl betegség, rossz étrend de most egyre jobban kezdek gyanakodni a cigire és abba is akarom hagyni.

Más is tapasztalta már ezt?



2019. nov. 24. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Tény, hog a bagó nem a hosszú élet titka, és nem tesz jót semminek. Többek között a vitálkapacitásnak sem.
2019. nov. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen.
2019. nov. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Van ott más is.
2019. nov. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy a cigi betesz ilyen dolgoknak.

Ln amikor szivtam sokáig a 2. emeletre alig birtam felmenni, csak ziháltam fujtattam.

Most néhány éve hogy abba hagytam feltudok futni a 4.-re is és semmi bajom nincs.

2019. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem aerob/kardió, akkor nem kéne sokat számítson, ettől még persze óriási főnyeremény abbahagyni, saját tapasztalat, ami sokakéval egybevág. Kevesebb kávé, picit ritkább szex és valami normális kis multivitamin sokat segíthet, na meg egy kiskanál méz reggelente.
2019. nov. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!