Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Éjszakai műszak miatt nem...

Éjszakai műszak miatt nem tudom letenni a cigit. Vannak ötletek mivel lehetne kiváltani?

Figyelt kérdés
1 éve akarok leszokni és nem tudom miért nem tudok lemondani róla már nagyon elvagyok keseredve. Hetekig elvagyok nélküle de sokat éjszakázok és eddig mindig azért gyújtottam rá mert elaludtam volna ha nem szívom. Az összes kollégám cigizik ők sokat járnak ki én meg ha nem megyek ki baromi fáradtnak érzem magam és sokszor be is alszok. (ami tilos és baromi kellemetlen) se a kávé se a kola nem segít energia italt nem iszok. Van ötlet hogy kinek mi vált be?

2019. nov. 26. 05:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nikotin tapasz vagy rágó
2019. nov. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2019. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az lenne a legjobb, ha munkahelyet váltanál.
2019. nov. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki mehetsz a munkatársaiddal nyugodtan, hiszen ilyenkor jót tesz egy kis levegő. De nem feltétlenül kell neked is rágyújtani. Levegőzz, beszélgess, a cigidet meg hagyd a műhelyben.
2019. nov. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Maljuta válasza:
Nekem a Nicorette Quickspray vált be,azzal tettem le a cigit,igaz,nagyon nehezen.A tapasz leesett + irritálta a bőrömet,a rágótól meg hányingerem lett egy idő után. A spray gyakorlatilag azonnal “üt”,én a nyelvem alá fújtam,majd kb.1 percig tartogat. Hátránya az ára,ill. könnyű erre is “rászokni”. Próba!
2019. nov. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elektromos cigaretta, és így kimehetsz te is, szívsz 4-5 slukkot, meg friss levegőt és segiteni fog. Nem kell 20-30 ezres cucc, elég lesz egy 6 ezres is(pod) kb, 20 mg körüli nikotinnal.

Nekem bevált, hasonlóval küzdöttem, mint te.

2019. nov. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!