Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigitől fájhat a tüdő? (Többi...

Cigitől fájhat a tüdő? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb 4 évig dohányoztam, egy ideje pedig csak bulikban hétvégente, most viszont kezdek aggódni, így úgy döntöttem 100%osan leteszem. Elég jó ideje fáj az egyik oldalamon a bordáim környékén, a mellkasom és a hátam is. Bár tény, hogy a tartásom is rossz, mégis azon gondolkodom, hogy ez a cigi lehet-e? Aggódom. Azt hozzá kell tennem, hogy köhögni egyátalán nem szoktam és 22 éves vagyok, így tudom, hogy kicsi az esélye, hogy pl ezt tüdődaganat okozná, de a paranoia nem hagy nyugodni. Szerintetek ez mi lehet?
2019. dec. 20. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hagyd abba a cigit az a biztos és csináltass egy röntgent a tüdőgondozóban. Tüdőgyulladásnak vannak ilyen tünetei vagy mozgásszervi problémának.
2019. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet allergiás vagy valamire.
2019. dec. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Izom/idegbecsípődés tud olyan lenni, hogy átsugároz és úgy érzed, mintha a mellkasod is fájna.


Ettől függetlenül nagyon káros a dohányzás, vannak kifejezetten olyan betegségek amiket szinte csak a dohányzás által alakul ki, pl: a COPD.


Ha nagyon aggódsz, akkor csináltass egy mellkas RTG-t.


1 évesen is lehet valaki leukémiás, csak kisebb az esélye, hogy beleesel, de ne azzal nyugtasd magad, hogy fiatalon jobban lehet gyilkolni magad, később úgy is visszarúg.


Itt az újév tedd le, és költsd értelmesebb dologra a pénzed.

2019. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!