Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Te is ezért cigizel?

Hedvigg kérdése:

Te is ezért cigizel?

Figyelt kérdés

Én akkor szoktam rá a cigire, mikor az egyik munkatársam megkínált.


Mikor letüdőzöm a füstöt, gyakorlatilag hasonló dolgot élek meg, mintha ittas lennék, bár nem tart olyan sokáig, meg hát nincs másnaposság.


Zsibbadó érzés a fejemben, szédülés mintha részeg, és hát ezt az érzést kergetem.


2019. dec. 23. 03:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez az érzés később el fog múlni, csak a nikotinhiány és a megszokás marad.
2019. dec. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól nem lehet rászokni mert megkinálnak, ahhoz huzamosan hülyének kell lenni.

Én is az voltam.

A dohányzás érszükületet okoz, ez is lehet a szédülésed oka.

2019. dec. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van aki más okból gyújt.
2019. dec. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ja xD
2019. dec. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem tudom rendszeresen szívni, mert nem adja vissza akkor xd
2019. dec. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Laylah ***** válasza:

Az a vicces, hogy lassan 16 éve cigizek, és a mai napig nem szoktam rá. Egyedül a megszokás miatt szívom, általában egy szálat, mikor hazajövök melóból, és ennyi. De így az ünnepek alatt beteg is voltam egy hetet, nem is voltunk nagyon sehol, szinte eszembe sem jutott rágyújtani. Napi egy doboznál sosem szívtam többet (azt is csak piálás mellé, hetente-kéthetente egyszer), minimum 3-4 napig mindig kitartott egy doboznyi. Egyszer le is tettem vagy fél évre, de egy-egy stresszes munkanap után megint rá-rágyújtottam.

Le tudnám tenni, hiszen közel sem szívom minden nap, és akkor is maximum 1-2 szálat. Csak hát, megszoktam...

2020. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!