Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért a nemdohányzónak kell...

Miért a nemdohányzónak kell arrébb mennie, ha zavarja, hogy a másik mellette cigarettázik?

Figyelt kérdés
Ha zavar, hogy valaki dohányzik a buszmegállóba, akkor rögtön jön a válasz, hogy akkor menj arrébb.Miért nekem kellene arrébbmennem? Akkor én telifoshatom a buszmegállót és mondhatom, ha nem tetszik a szaga menj arrébb és állj ki az esőre?
2019. dec. 23. 12:13
 1/8 szamo77db ***** válasza:
73%
Teljesen igazad van! Annyi a hülye ember, hogy az nem igaz...
2019. dec. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Buszmegalloban alapbol tilos dohanyozni
2019. dec. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Aki a buszmegállóban nekiáll dohányozni, holott tilos, az egy buta, bunkó alak. Egy ilyen embertől mit vársz?
2019. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
A dohányosok nincsenek tekintettek semmire és senkire, ahol cigiznek, a csikkeket szétdobálják, mintha nem is volnának köztéri kukák.
2019. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aparalyza ***** válasza:
16%

Senki nics senkire tekintettel.

A buszmegálló egy jó példa arra, hogy az emberiség megérett a pusztulásra. A villamos megálló is. A metró kevésbé, oda menj, ott sokkal kulturhásabb a tömeg.

Esetleg tanító szándékkal orrbavered.

2019. dec. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajna tényleg létezik a pofátlan emberek bagózása megállókban. Mert/és kevés a büntetés, vagy konkrétan leszarja.

Én dohányzom, és két busz között rá szoktam gyújtani, míg várom a másikat, de még soha nem füstöltem már orra alá. Jóval odébb állok elszívni a cigit, a csikket meg bedobom az arra kijelölt kukába. Én magam is utálom a cigifüstöt, bármilyen hihetetlen.

Megoldás az lenne,ha sokkal több közterület-felügyelő lenne és kőkeményen megbüntetnék az összeset. Egy idő után biztos nem lenne kedve a mellette álló ember orra alá füstölni.

2019. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
mert bunkó paraszt az összes bagos, a kozterulet-felugyelok meg szarnak mindenre, mert ugy is megkapjak a fizetesuket, ha csak csukott szemmel setalgatnak - vagy egyáltalán ki se mennek az utcára... :((
2019. dec. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Ja, a nemdohányzó türje el a cigit.. Az e cigis meg ne e cigizzen a dohányzóba mert zavarja a cigist..
2019. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!