Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szokottnál melegebb az...

A szokottnál melegebb az Iqos. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Pár hete van meg. Tökéletesen működött, majd nem tudtam belerakni a heetset. Szetszedtem, tele volt kosszal, égett vmikkel. Utána már bele tudtam rakni, csak a szokottnál sokkal forróbb. Füstöl a heets vége is, meg van hogy szinte égeti az ajkam szívás közben.

Használat után mikor szrthuzom és kiveszem a heetset akkor még füstölt is az Iqos, ahova betaktam.


Ez normális? Csak mert korábban nem. Volt ilyen. Másnak is volt ilyen? Hogy oldotta meg?



2020. jan. 5. 00:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Tisztítani kell, de ne a melegítő szálat tisztítsd, mert meglazul és eltörik. Hanem csak körülötte.


Minden 20. szál után, nagyobb hőmérsékletre melegíti a szálat, ezzel tisztitja is. Szerintem ezt vetted észre.

2020. jan. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!