Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen fajta cigi az ami...

Milyen fajta cigi az ami fekete színű? Dohányboltban hogy kell kérni?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyesmire gondolok

Van egyáltalán Magyarországon?



2020. febr. 1. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
37%

Ebayen van, 7-10ezer körül talán.

Én vettem színeset egyik volt barátnőmnek.

2020. febr. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

amilyenre töltöd


hüvely:

[link]

2020. febr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
31%
nem vagytok komplettek, ha ennyi pénzt kiadtok érte, hogy minél hamarabb meghaljatok - méghozzá hosszú éveken át tartó szenvedések közepette...
2020. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 szamo77db ***** válasza:
27%
Nem kell rászokni a cigire!
2020. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

Régen lehetett kapni Magyarországon, de amikor betiltották az ízesített cigiket, akkor ezt is betiltották. Szivarka formájában még lehet kapni nálunk is. Djarum a neve. Szerintem a szivarka nem jó belőle, de ha gondolod, próbáld ki. A cigi nagyon jó volt.

1-es, hogy rendeltél ebayről? Nem tilos külföldről dohányárut rendelni? Úgy tudom, csak a dohányboltokban szabad ilyesmit venni, vagy ha külföldön veszel személyesen, akkor behozhatsz bizonyos mennyiséget saját használatra. Rosszul tudom, hogy nem szabad külföldről megrendelni?

2020. febr. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Fogalmam sincs. Beírtam a nevét (sobranie), kosárba be, megrendelés, egy hónapon belül itt volt szerintem.

Semmit nem kaptam h illegális cuccot vásárolok, ezért vámolnak, vagy valami.

2020. febr. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#2, #3

Ezeknek a kommenteknek a hatására biztosan mindenki le fog szokni a dohányzásról, köszönjük

2020. febr. 1. 22:23
 8/8 A kérdező kommentje:

*#3, #4

#2, neked köszönöm a linket

2020. febr. 1. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!