Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hatalmas nagy hülyeséget...

Hatalmas nagy hülyeséget csináltam! Mikor megy ki a herbál hatása?

Figyelt kérdés
Délután kb. 2 órakor elszívtam életem első herbálját. Hát soha többet! Szörnyű volt, lezsibbadtak a végtagjaim, rettenetesen dobogott a szívem, halálfélelmem volt, nagyon szédültem, tényleg azt éreztem, hogy itt a vég. Már enyhült a hatás, de még mindig nagyon rosszul érzem magam, és néha lezsibbad a bal kezem, meg szédelgek. Pedig már lassan 10 óra. Nagyon szégyellem magam. Soha az életben nem fogok szívni semmit többet. Mikor fog végre teljesen elmúlni? Kérlek segítsetek, nagyon félek!

2020. febr. 7. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Teljes eltűnéshez pár nap kell.
2020. febr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik pánikrohamot(is)kaptál tőle🤔
2020. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem már kiürült. A herbál hatása (időben) rövidebb, mint a marihuána. Persze kitudja milyen volt az amit szívtál.


Szerintem szimplan még mindig panikrohamod van tőle.


Rengeteg vízet igyál es soha többet ne használj ilyeneket!


Inkább vegyél egy minőségi Whiskeyt és azt iszogasd ;) 15 ezertől elég jók az lehet már kapni.

2020. febr. 8. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdcsak elmúlik, de legalább megtanultad a leckét,hogy a drog rossz!
2020. febr. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Neked pánikrohamod lett a szertől.
2020. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Hat mar elkellett volna mulnia. A herbalnak a hatasa olyan max 2 ora.. A fu tart tobb ideig szerintemis valami bajod lett tole
2020. febr. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!