Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Különbség a rendes fű, és a...

Különbség a rendes fű, és a Herbál között?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretnék okosabb lenni ebben a témában, a tényleges kérdésem az lenne, hogy meg lehet-e különböztetni a kettőt egymástól, mármint fizikai tulajdonságaiban, fel lehet-e ismerni?

(Modik, ha lehet, ezt a kérdésemet ne töröljék :), tudtommal azért van, az oldal, hogy okosabbak legyünk, ismeretet szerezzünk, és vicc, hogy az előző kérdésemet törölték, holott a troll, kamu, vagy durvább témájú kérdések meg kint vannak :c!)



2018. júl. 25. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. júl. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen a leirást láttam, de aki nem akar ebből a f@s herbál nevű cuccból, Az honnan tudhatja, hogy nem vágják-e át, és fű néven ilyet tesznek elé? Képeket kerestem mind a 2ről, de igy kép alapjén nagyon hasonlónak tűnt.
2018. júl. 25. 23:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szag alapjan siman, de ha nem erezted meg egyiket se, akkor ugy nehez elmagyarazni. Meg a rendes fu, ha nem csormo (leveltormelek), akkor kicsit ragad, mert gyantas. A herbal nem. Ha eg, akkor a herbal kegyetlen budos, mint amikor gumit egetnek+ macskahugy. A funek a szaga nekem leginkabb arra hajaz, amikor letordeled a muskatlirol az elszaradt viragot, vagy megserted kicsit. A muskatli zold reszenek szagam
2018. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha veszel, SOHA ne kérd előre megtekerve a cigit! Mindenki át fog verni ha ezt teszed.


Ahogy az előttem szóló is leírta, szag alapján. A herbál egy mindenféle fos vegyi anyagokkal átitatott sz*r, undorító szaga van, kb mint a CIF-nek(mosogatószer) de ez is változó, attól függ mit tolnak eléd. De amúgy laza ránézésre is meg lehet mondani:

A herbál növényi törmelék ( [link] míg a fű gumóban van, amit neked kell szétmorzsolni: [link]


Mint láthatod ég és föld a kettő, csak mindkettő zöld :D


ui: a herbós hirdetés szövegét véletlen se vedd komolyan, MÉREG!

2018. aug. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!