Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik vape használata hasonlí...

Melyik vape használata hasonlít legjobban a cigarettához?

Figyelt kérdés

Köszönöm, leszokni nem szeretnék, ezzel hagyjatok, csak a kellemetlen szagoktól szabadulnék.


Próbáltam már párat, az élmény nagyon nem ugyanolyan. Nagyobb a szívóka, egyből tüdőre megy, nagyon sok füst, stb. Mindegy, hogy mennyi nikotint viszek be vele, ugyanúgy cigizek mellette, mert hiányzik. Valakinek jó tippje van?


(Fingom sincs, a vape-ekről, ez gondolom leesett, úgyhogy elsősorban olyanokat várok, amiket nem nekem kell összehegesztenem.)



2020. febr. 8. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
IQOS, a vapek azok nem hasonlítanak.
2020. febr. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, ami nem egyből tüdőre megy, meg kicsi a szívókája. Én Joyetech exceed d19-et használok, egyszerű a használata, ennél még egyszerűbb a joyetech ego aio. függ a porlasztótól, hogy egyből tüdőre megy-e vagy sem. (Nem kell nagyon belemenni a témába, így, hogy használom, sem tudok róla túl sokat)

nekem bejött, mindkettőt használtam, az exceed szerintem jobb, egy fokkal bonyolultabb, de tök okés. úgy szoktam át, hogy még mellette cigiztem, mindig egyre kevesebbet, aztán már nem is hiányzott az analóg.

de az is lehet, hogy így se jönne be, érdemes kipróbálni azért ezt, lehet, hogy tényleg az a baj, hogy egyből tüdőre mentek, amiket próbáltál

2020. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Időközben rátaláltam az epuffer elektromos cigijére, most annak adok majd egy esélyt. Ránézésre nagyon jól visszaadja az élményt, és még olcsóbb is.
2020. febr. 9. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!