Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vape (e-cigi) használata...

Vape (e-cigi) használata káros az agyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje vapet használok, csak azért mert tök fun így a tobbiekkel szívni, trükközni, a kocsiból hotboxot csinálni, stb. Nem cigiztem, nem is fogok, utálom, tudom mennyire káros főleg a tüdőre.

A vaperől néztem pár videót hogy milyen hatása van a tüdőre. Nem vészes, egy kicsit felvizesedik, tudom nem egészséges mert a tiszta levegő lenne a legjobb neki, de állóképpeségi sportot űzök es nem vettem észre gyengülést magmon. Viszont az érdekel, hogy mikor a szünetekben igy vapelünk akkor néha így beszédülök. Gonolom hirtelen az agyamba nem jut annyi oxigén, mint előtte azért van. (De ha nem kérlek világosítsatok fel). Ez mennyire káros az agyra nézve? Ilyenkor puszolnak el agysejtek?



2018. okt. 24. 15:56
 1/1 anonim válasza:
100%
Nem káros. (Az agyadra biztosan nem) Én is vapelek. A szédülés azért van mert egyből tüdőre slukkolsz. Ilyenkor összeadik a MINIMÁLIS oxigénhiány és a hiperventillácó hatása. (Próbáld ki hogy lassabban szívod akkor nem fogsz zsédülni) tapasztalat ;)
2018. okt. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!