Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Anyukám rengeteget dohányzik....

Anyukám rengeteget dohányzik. Segítség! (? )

Figyelt kérdés
Elszivja es mar gyujtja is a következőt... Mindenem olyan szagu elkoltozni nem tudok még. Minden ruhám, a hajam, a bőröm olyan szagú mindig. Apukám legalább kimegy a teraszra de a drága anyám be pofekel a konyhaban es onnan meg megy mindenfele hiába van nyitva bukóra az ablak, semmi ertelme. Elobb is ra szoltam hogy fejezze mar be mert elszivta es nyult a kovetkezoert.. Elegem van, minden tiszta büdös, fáj a tudom, kohogok. Mit tegyek?
2020. febr. 13. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Családsegítőt keresd fel és kérj tőle segítséget. A szobád ajtaját azt probáld meg eltőmíteni, törölköző az ajtó aljához.

Próbálj meg anyukáddal beszélni erről, hogy legalább dohányozzon kint dohányozni.

Kérd meg apukádat, hogy beszéljen anyuddal, hogy dohányozzon Ő is kint.

Mond el anyudnak, hogy a saját egészségét úgy károsíthatja ahogy akarja, de téged passzívan ne károsítson.

2020. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 Hidd el, probaltam mar de semmi
2020. febr. 14. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Uristen.. Hat sajnállak. Szolj valakinek róla
2020. febr. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelentsd ki, ha nem megy ki cigizni, te s dohányozni fogsz, majd vegyél ki egy cigit a dobozából, és gyújts rá előtte. Szerintem le fog döbbenni, és átértékeli a helyzetet. (Legalábbis egy értelmes felnőtt átgondolná a dolgot.)


Nekem egy gyerekkori szomszédom megcsinálta - az anyja dohányzott, és nem szokott le, erre a 12 éves lánya ha meglátta, hogy rágyújt, ő is rágyújtott... volt veszekedés meg minden, játszották egy darabig, aztán az anyja végül leszokott.

29/F

2020. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!