Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos heets egyszer használatos?

Iqos heets egyszer használatos?

Figyelt kérdés
Váltáson gondolkodom és az e-cigi és a Iqos féle cigaretta között megy a vacila. Az e-cigi akkor hagyható abba amikor akarja az ember, az Iqos-al nem így van igaz? Tehát a rendes cigaretta szintű, ha egyszer elkezded szívd el az egészet?

2020. febr. 21. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden akkor hagyható abba, amikor akarod.
2020. febr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy heets egyszer használható. Nem tudod félig elszivni, mint egy cigit. Természetesen előbb ki lehet kapcsolni az iqos-t, de az adott heetset el kell dobni.

Ha ez volt a kérdés.

2020. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem szóló mondja. Abbahagyhatod közben, ha szeretnéd, de akkor az már kuka.
2020. febr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha azt szeretnéd nézni, hogy melyik adja át a jól bevált cigaretta “feelinget” (persze nem olyan károsan, mint a hagyományos) akkor válaszd az iQost. Ha viszont egy sokkal sokkal olcsóbb, és mostanában (több halálos esete volt) kissé vissza esett módot választod, akkor az eCigit javaslom, én 3 évig rendes cigit szívtam, aztán 1 hónapig eCigit, most már fél éve (Júliustól) CSAK iQos termékfelhasználó vagyok! Hidd el megéri! Szlovákiában meg 9 ezerért, kapsz egy készüléket, meg melle 5 doboz HEETS-et. (Dohánytöltet)
2020. febr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!