Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros az ha én nem...

Mennyire káros az ha én nem cigizem de akivel lakom az bent cigizik a lakasba?

Figyelt kérdés
Sokszor majdnem megfulladok és fáj a torkom kaparja a füst és könnyezik a szemem..
2020. febr. 23. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon. Passzív dohányos vagy, bárkivel is laksz, egy hatalmas bunkó lehet, ha nem hagyja abba, a te egészséged ugyanúgy károsodik
2020. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
A passzív dohányzás sokkal egészségtelenebb ☹️
2020. febr. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérted már, hogy húzzon a francba a bagójával? Mekkora tapló!

Mérgezze csak saját magát.

2020. febr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kb.annyira mint a nagykörúton élni. :)

Na vicc nélkül..erős bagós vagyok, a párom is. Soha nem cigizünk bent. Ott se,ahol valakit zavar. Nyomatékosan kérd meg a lakótársadat,hogy húzzon ki a cigivel mert te nem akarsz bűzben élni..sem önhibádon kívül károsítani magad. Dohányosként sem értettem soha azt,aki nincs másra tekintettel..

2020. febr. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendkívüli mértékben káros... Egészségileg is, valamint minden beveszi azt a szagot, elszíneződnek a falak, rárakódik mindenre brr...
2020. febr. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!