Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van valakinek jó módszere...

Van valakinek jó módszere arra hogy a dekkekből újra jó cigit lehessen csavarni?

Figyelt kérdés

Tehát egy erdőben élek, mivel félig-meddig hajléktalan vagyok. Van egy közeli dohánybolt ahonnan sok olyan cigit tudok hozni amit kb csak félig szívtak el. Az a tapasztalatom hogy ezeknek jobb az íze. Ezeket elhozom onnan, kiszedem a dohányt, és éjszakánként hagyom hogy megszívja magát a fűben, majd kiteszem a tűző napra. Már ha süt :) És ezzel a módszerrel sikerült idáig a legjobb ízhatást elérni. Mivel ugye füstös rossz íze lenne.

Van valakinek jobb módszere?



2020. febr. 29. 12:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam azzal is hogy vízbe áztattam, és még rá is főztem, majd újra kiszárítottam, de így bűn rossz íze lett..
2020. febr. 29. 12:33
 2/11 anonim ***** válasza:

Erdőben élsz van mobilneted?

Nem semmi vagy.


Ja a kérdésre a válasz, úgy ahogy van,úgy tekerd.

2020. febr. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem amúgy nincs telcsim. Most hétvégén itt vagyok szüleimnél, és itt van gép. Az a baj hogy mivel ugye már beleszívtak, füstös íze van az egésznek. Minél jobban le van szívva, annál rosszabb az íze. Ezért is írtam hogy olyanokat válogatok amik hosszabbak fél szálnál. És a napon szárítva is utána jobb az íze sokkal, mintha simán áttekerném. Csak gondoltam hátha valakinek van még jobb ötlete... Holnap délutánig itt leszek, szóval ha valaki tud valami jót, tippeket is szívesen fogadok...
2020. febr. 29. 13:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Aki ugyanezt a "gyüjtögető" módszert használja, valószínűleg nem rendelkezik internettel, tehát a kérdésed sem fogja olvasni.
2020. febr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! Melyik erdőben élsz?
2020. febr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
LOL!
2020. márc. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az titkos hogy hol van, mert még valaki megint ellopná az új matracomat. Az nem lenne jó mert vagy 5 km en át cipeltem mire sikerült odavinni. De látom senkinek nincs jó ötlete a kérdéssel kapcsolatban.....
2020. márc. 1. 07:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Direkt élsz nomád életet? Vagy szüleid tudnak róla egyáltalán?
2020. márc. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szüleimnél nőttem fel, de aztán elkezdtem drogozni. Nagyon sokáig próbáltam vele leállni de aztán be kellett látnom hogy nem tudok. Aztán kidobtak innen de nem ez az első eset. Régebben többször visszajöttem meg néha hazaengedtek mikor kórházba kerültem, meg hasonlók. Itt nem akarják elnézni már hogy ki vagyok ütve, és én meg nem tudok leszokni róla mert mindegy mennyi ideig bírom tisztán ha pénzem lesz egyből visszaesek. Szóval marad az erdő. Onnan nem dob ki senki.
2020. márc. 1. 08:38
 10/11 anonim ***** válasza:
Segítséget próbáltál már kérni szakszervezetektol?
2020. márc. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!