Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hány szál cigatretta számítt...

Hány szál cigatretta számítt soknak napi?

Figyelt kérdés
tehát hány szál cigaretta számítt már soknak egy nap ??
2020. márc. 1. 13:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy már egy is sok. De személyes véleményem szerint 5-10 még beleférhet.
2020. márc. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
akkor azt mondo az föl=ott már sok?
2020. márc. 1. 13:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Én szerintem igen. Ha csak idegeskedsz azon, hogy mennyi az ártalmas, akkor minek szívod? Döntsd el, hogy dohányozni akarsz-e, mert ha igen, akkor leszarod hogy mennyi a sok, csak szívod amennyi jól esik. Aztán lesz ami lesz, lehet meghalsz 10 évvel hamarabb
2020. márc. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy egészségügyi felmérésben olvastam, hogy napi 5 szál még nem növeli jelentősen a dohányzással összefüggő betegségek kockázatát. Ugyanakkor a passzív dohányzás is káros, tehát valamennyi káros hatása már napi 1 szálnak is van.
2020. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
akkor egy csomagnak is ??
2020. márc. 1. 14:41
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem napi 1 doboz az átlagos dohányzó adagja, de az nem azt jelenti hogy az nem sok. Nem értem mi a kérdés célja. Indiában sok helyen a levegő is olyan szennyezett hogy az ott élők napi 20 szál ciginek megfelelő szennyeződést kapnak. Minden szál káros, nincs olyan hogy nem sok..a tüdő nem a 6-800fokon égő cigiből keletkező kátrányra és sok más irritáló rákkeltő anyagra van kitalálva. Ha félsz a káros hatásaitól akkor ne cigizz ha meg cigizel akkor ne vergődj, úgyse fogsz megállni 5 szálnál vagy csak ideig óráig.
2020. márc. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
hát jah de lehet kül=ombséget tenni átlagos cigis és napi sok dohányos között is
2020. márc. 1. 15:52
 8/19 anonim ***** válasza:
Igen és? Elég értelmetlen vagy. Jóhogynem azt a választ várod hogy napi 3 doboz az sok, de napi 1 doboz az átlagos úgyhogy nem káros annyira sőt egészséges. Persze a napi 5 dobozhoz képest a 3 se sok..szívd akkor ha ennyi eszed van. Fel se fogod a válaszokat, kb 12 évesnek nézlek agyi szinten de a cigi az kell.
2020. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
3-4 felett már lehet sok.
2020. márc. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
mi a bajod neked?
2020. márc. 1. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!