Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » IQOS dohány ízek?

IQOS dohány ízek?

Figyelt kérdés
Melyiknek van a legjobb íze? Venni szeretnék és nem tudom milyen dohányt vegyek hozzá

2020. márc. 2. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Követem
2020. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Mindenkinek más jön be, mást szeret. Ha most kezdesz dohányozni, akkor a gyengébb, ízesített dohányt ajánlom ( világos kék, sárga), ha viszont már láncdohányos vagy, akkor a sötétkéket ajánlom vagy a pirosat(sienna). Személy szerint a világok- és a sötétkék a kedvencem, mindkettő mentolos, a világos gyengébb, a sötét pedig olyan mintha egy doboz rágót szívnál. Amit még ajánlani tudok, az a bronz. Talán ez hasonlít legjobban a lágy dohány ízére, és mintha enyhe csokis beütése lenne. Volt szerencsém lilát is próbálni, de az nálunk sajnos nem kapható, pedig szerintem az a legjobb :/

Remélem segítettem :)

2020. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!