Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért köhögök az e-cigi től?...

Miért köhögök az e-cigi től? Már több hete használom és nincs változás. Már az első szipantástól köhögök és kaparó érzés van a torkomban.

Figyelt kérdés

2020. márc. 9. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Irritálja a tüdődet.
2020. márc. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyan másként, mint a cigi, de ez is irritálja a tüdōt.
2020. márc. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nincs semmi lehetőség ezen változtatni, a rendes cigitől nincs semmi bajom.
2020. márc. 9. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:

Én már olvastam olyat hogy talán károsabb mint a normál cigi.

Ez mennyire igaz nem tudom, de biztos hogy valamennyire káros és árt az egészségnek.

2020. márc. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia lehet a porlasztóval van a baj

Vagy rossz a luquid vagy túl erős nikotin tartalmú.

2020. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden káros a tüdőnek, ami nem levegő. Túl sokat szísz, vagy allergiás vagy valamelyik összetevőre. Sokan allergiásak a PG-re, ezért próbálj olyan folyadékot, amely csak VG-s, ezt általában füstbajnokkénk is reklámozzák. Az ízesítóanyagra is lehetsz allergiás, próbálj más, minőségibb gyártmányt, például a franciákat.

A többi lehetőséget meg már írták, rossz porlasztó, túl magas nikotin tartalom, stb.

"a rendes cigitől nincs semmi bajom" Erre azért nem vennék mérget, a legjobb, ha se rendes cigit, se e-cigit nem szívsz és teljesen leszoksz, na akkor tényleg nem lesz bajod :)

2020. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a porlasztót kéne cserlélni benne, de az is előfordulhat hogy a porlasztó nem képes rendesen porlasztani liquidet amit használsz
2020. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!