Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Folyton kiszárad a cigarettado...

Folyton kiszárad a cigarettadohányom, száraz a levegő a lakásban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég költöztem, és ebben a lakásban nagyon száraz a levegő.


Alig hagytam elől a dohányt 2-3 órára, és csontszáraz lett.

( mondjuk az előző lakásom túl párás volt, ott gyakori volt a 70% pára mindig, itt meg nagyon száraz a levegő, központi fűtés van) a ruhák is tökre gyorsan száradnak.


A cigarettadohanyomat mindig jól lezárom a zacskóba, 2 nejlonszatyorba is belerakom, hogy ne érje levegő, de mégis szárad.


5 éve próbáltam az almás módszert hogy almaszeletet kell rqkni a dohányzacskóba, és az visszaadja a nedvességet, de az nem segített.. úgy emlékszem legalábbis. Akkor is az volt a baj hogy nagyon kiszáradt a dohány.


A dohány nedvesebbik fajta, amivel sodorni szokták a cigit ( világoskék marlborohoz hasonló)

Fontos lenne hogy ne csontszáraz legyen a dohány ,mert utálom..



2020. márc. 10. 04:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van elzártabb szoba rész akkor pl. kirakhatsz pár poharat(amibe víz van) hogy ott nagyobb legyen a pára.(Nálam is szárazabb a levegő és így oldom meg,de én nem dohányzom úgyhogy nem tudom hogy működne-e.Azért meg ér egy próbát)
2020. márc. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tartsd a fürdőszobában!ott össze szedi ami kell neki...
2020. márc. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ultrahangos párásító esetleg, nem csak a dohánynak, hanem neked is jót tenne. Meg lassan vége a fűtési szezonnak, gondolom inkább télen probléma ez, szóval ráérsz őszig beszerezni.
2020. márc. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Dohányboltokban tutsz venni direkt erre való kis korongot, pár csepp víz kell rá, és be kell tenni a dohány közé.
2020. márc. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!