Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigit átadja a futár 18...

E-cigit átadja a futár 18 éven alulinak?

Figyelt kérdés

Tudom már csomó ilyen kérdés van de szeretnék biztosra menni. Szóval e-cigit rendelnék de az oldalon azt írják, hogy megjelölik a csomagot, hogy csak 18 éven felüli személynek kézbesíthető. Tényleg meg szokták így jelölni? És ha igen, akkor a futár elkérheti a személyimet és megtagadhatja az átadást ha látja rajta, hogy nem vagyok 18?


17/f



2020. márc. 14. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Dohányzol? Leszokóban vagy?
2020. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Át,a futár nem tudja mivan benne csak kézbesít.
2020. márc. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszokóban csak tetszik az e-cigi koncepciója. Egy egyszerűbb eszközt vennék és szigorúan csak nikotin mentes liquid-el tölteném.
2020. márc. 14. 18:06
 4/13 anonim ***** válasza:

A futárok 80%a nem tudja mit kézbesít, kivéve ugye ha nyíltan látszik vagy a cég futára, akkor sejti.

99.999% ban személyit se kérnek. Nekem eddig egyszer kértek el személyit, pedig az nem dohány termék vagy alkohol volt, hanem (talán) pendrive (vagy hasonló).

Kellett személyigazolvány, elektronikus aláírás vagy 3 dokumentumra, hogy rendben kaptam meg, átvettem meg ilyesmi. Pedig soha nem volt még ilyesmi. De akkor egyszer valamiért kérték.

2020. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindenféle liquidban lehetnek veszélyt rejtő anyagok. Egyre több tanulmány jelenik meg, hogy mennyire károsak lehetnek ezek a szarok... főleg ha ellenőrizetlen forrásból származó patront használsz.


Eleve sok olyan vegyület van ezekben, amikről jelenleg nem tudjuk a tüdőbe lelégezve hosszútávon mit okoz.


Lehet 10 év múlva nő egy agresszív tüdődaganatod, átterjed a májadra, az agyadra és megöl. Senki nem vizsgálta a liquidekben lévő mellékanyagok mit művelnek hosszútávon.

Csak párról derült ki eddig milyen kockázatosak lehetnek.


Így is elég sok szart szívsz le a tüdődbe a városi levegővel... a tüdő pedig küzd ellene minden erelyével, hogy bármilyen részecskét, gőzt szívjon le magába.

2020. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Arra való hogy segítse a leszokást masszív dohányosoknál, adott ideig.


Nem arra hogy szórakozzál vele...

2020. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Csomagolástól függ.

Ha pl alkoholt rendelsz, ott magára a dobozra van ráírva nagy piros betűkkel, hogy csak 18 éven felüliek kézbesíthető.

És ezt a futárnak komolyan kell vennie.

2020. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Hiába teszed fel ugyanazt a kérdést több formában, és hiába pontozod le a neked nem tetsző válaszokat, ezek akkor is tények, amin nem tudsz változtatni.
2020. márc. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Miért tenném fel többször a kérdést és pontoznám le a válaszokat amelyek nem tetszenek? :D Tisztában vagyok vele, hogy nem egészséges. Mindenesetre jöhetnek még válaszok a kiszállítással kapcsolatban. Hegyi beszédből meg már kaptam eleget. :D
2020. márc. 14. 19:03
 10/13 anonim ***** válasza:
2020. márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!