Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Olyan van hogy allergiás...

Olyan van hogy allergiás vagyok az e liquidre?

Figyelt kérdés
A nyelvemen hátul a mandulámnál bal és jobb oldalt kettő kettő kis pontocska jött elő, eddig ilyen sosem volt viszont most hogy megint elkezdtem e cigizni most valamiért ez elő jött ez allergia vagy mi lehet vagy csak valami más?

2020. márc. 16. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2020. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a liquidben lévő propilén-glikol okozhat allergiát. Azt szokták javasolni, hogy valahol egy kicsit karcold meg a bőröd, és cseppents oda néhány csepp liquidet (nikotinmenteset), és ha allergiás tüneteket mutat, akkor allergiás vagy.

Ha magadnak kevered a liquidet, akkor hagyd ki belőle a PG-t, használj helyette desztillált vizet.

2020. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megkarcoltam rá cseppentettem de nem lett semmi azon kívül hogy megvan karcolva és ez miatt piros lett aztán rá cseppentettem egy az alkarra és vártam ugyanúgy nem történt semmi
2020. márc. 16. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!