Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek közül melyik e cigit...

Ezek közül melyik e cigit tanácsoljátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy e cigit és pár lehetőségem van mivel azon az oldalon csak ezek vannak (itt lehet posta pontra kp-val)


1/ eleaf ijust s

2/ joyetech ego aio box

3/ joyetech ego aio

4/ vaptio cosmo full kit


Nem tudom mennyire ismeritek ezeket

Nekem személy szerint az első tetszik legjobban

Várom a tanácsokat

Előre is köszi.



2020. márc. 17. 14:39
 1/9 szamo77db ***** válasza:
0%
Egyiket sem!
2020. márc. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
6%
Pandemic van, szükséged lesz minen tüdőfunkciódra, ne dohányozz.
2020. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem mondtam hogy most veszek

Amugy ilyenek ne irjanak mert nem vagyok rajuk kivancsi

2020. márc. 19. 13:44
 4/9 anonim ***** válasza:
joyetech ego aiot használtam ezelőtt, nekem bejött, de váltottam joyetech exceed d19re, ami szintén kezdő és nagyon bánom, hogy nem ezzel kezdtem, mert sokkal jobb. Ha ilyen is van esetleg az oldalon, csak nem vetted észre vagy vmi, én ezt ajánlanám, hasonlít az elsőhöz. ha nincs, akkor az elsőt
2020. márc. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szia köszi a valaszt, most mar van tobb lehetoseg szoval mit szolsz egy smok stick v8-hoz vagy smok stick prince esetleg vaporesso sky solo plus
2020. márc. 21. 07:44
 6/9 szamo77db ***** válasza:
14%
Én meg rád nem vagyok kívácsi, kérdező!
2020. márc. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jól van senkit nem érdekelsz húzzál már.
2020. márc. 21. 09:47
 8/9 anonim ***** válasza:

smok stick v8at vennék, bár a stick prince mellett szól, hogy nagyobb a tank kapacitás (de ez nem hiszem, hogy annyit számítana, úgyis újra kell tölteni, bármit veszel :D), de sztem a v8 letisztultabb meg nekem amúgy szimpatikusabb. Nagyjából egyre mennek, ahogy nézem, szóval kb mindegy... :D

megírnád nekem privátba, hogy hol nézed ezeket, hogy ki tudják szállítani? ugye kb mindenhol határzár van, szóval csodálkozom, itthon meg elég fos a helyzet, ahonnan én rendelek általában, ők se tudják áthozni :D

2020. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia nagyon köszönöm a választ.

Egyepkent nem most veszem hanem majd ha elmulik a virus meg minden

2020. márc. 22. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!