Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A barátnőmmel 3 hét alatt...

A barátnőmmel 3 hét alatt elszívtunk 1 doboz cigit! Az mennyire káros a szervezetre?

Figyelt kérdés
2008. nov. 21. 20:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem tennéd meg, h megkíméled az emberiséget a buta, baromira nem objektívan megválaszolható kérdéseidtől...?-.-
2008. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyetlenegy cigit szívsz el egész életedben, az is káros. Ráadásul másokat is súlyosan szennyezel, ami azt illeti még jobban mint magadat!
2008. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Halálpálcika, és lassú gyilkosság a környezetedben élők ellen.
2008. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
ne cigizz semennyit,mert rászoksz,és baromi drága!Most biztos vagány a többiek előtt,de olyan 20körül már az a menő,aki nem cigizik!
2008. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%
Mi most érettségizünk és vagyunk az osztályban egy páran akik dohányoznak köztűk én is. Ugye nyilvánvaló hogy 18-19 évesekröl van szo és már nálunk is az a menö aki nem cigizik és mindenki probálja abbahagyni.Szoval egy jotanács ne is kezd el és ez nem sűket duma
2008. nov. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

első válaszolóval értek egyet


kattekop

2008. nov. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Dohányozzál csak barátom,találkozunk a túlvilágon!

/ HALÁL /

2008. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mondjuk télleg káros azmár biztos h utolér a halál
2008. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hmmm, igen; a koporsószegnek az a rossz tulajdonsága, hogy bár az első pár nehezen megy be, de utána beletanulsz és már öröm lesz a következőt "beszegelni"! Csak az a baj vele, hogy a saját és a környezetedben lévők szimbolikus(végülis valós) koporsóját állítod össze idejekorán!!!

Igen káros volt! Én is mostanában követtem el pont ezt a hibát, baráti körben én is rágyújtottam, de ahogy kezdtem érezni, hogy jól kezdene esni azonnal abbahagytam, mert semmi kedvem erre a KEMÉNYDROGRA rászokni!

Azok a tüdőrészek, amiket a savas füst károsított, már soha nem fognak visszanőni!!! A cigarettafüstből eddig kb. 4000-féle káros anyagot tudtak kimutatni. Ezek közül a tüdőre nagyon veszélyesek pl. a nitrogén-oxidok, melyek a tüdő nedvességével reagálva salétrom- ill. salétromossavat képeznek amik lassan szétroncsolják a tüdődet.

A füst elég sok szénmonoxidot is tartalmaz, mely leköti a vér O2 szállításáért felelős hemoglobint, ez hipoxiát okoz, amire az agyszövet a legérzékenyebb.

A füstben nyomokban kimutattak még higanyt, sőt radioaktív polóniumot is!

Ott van még a kátrány, a korom,............stb.

2008. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
ez az oldal azert van hogy segitsunk egymason...nem ugy mint az elso hozza szollo....amugy en vagyok a baratnoje... :) es nem fogunk tobbet cigizni...mert en nem engedem neki es o sem nekem!!ennyi es enis koszonom az ertelmes valszokat.....
2008. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!