Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek miért van ez ha...

Szerintetek miért van ez ha betépek?

Figyelt kérdés
Szóval az elején, ami màsfél éve volt,akkor még nagyon jól esett...folyamatosan nevettem,boldog voltam tőle,beszéltem meg beszéltem.De az utóbbi 3hónapban, szomorú leszek, rángatózom, fázom, és rám jön egy olyan, hogy nagyon csúnya vagyok és el kell "bújak".Utána már csak azon kapom magam hogy rengetek dolgot magamba beszélek meg. És nem értem miért...kérhetek tanácsot?Vagy volt már valakivel hasonló? 17/L

2020. ápr. 4. 01:58
1 2
 1/16 Miss Endzsi ***** válasza:
22%
Velem is előfordul ha hagyom, hogy a painbody-m legyen aktív. A fű jó rá, hogy megtaláld magadban, miért jelentkezik nálad, mi az az inger, felismerd, miért kódolódott beléd, ki kódolta, kik.
2020. ápr. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha ezt tapasztalod, akkor ne szívj. Kezdődő skizofrénia is lehet, amit a marihuána triggerelt.


A mentális betegségeket előhozhatja... főleg ilyen korban amikor még fejlődik az agy, szerintem nem kéne tépni.


(Mondom ezt úgy, hogy egyetemen végig toltuk)

2020. ápr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

... vagy csak nagyon magas THC tartalmú, túl erős mokid van, amiben arányaiban kevesebb a CBD.


Mindenesetre nem bíztató egyáltalán, valószínűleg az agyad változott meg és nem a fű.


Egyébként sem túl jó mentális problémákra szívni. Depresszió, pánikbetegség, szorongás ezekre nincs jó hatással, főlet egy THC dús harapós fű.


A jó kis Californiai CBD rich pihenős chillezős kéne, amit pöfékelsz a san diegoi parton. Csak az itthon nincs.

2020. ápr. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És az tényleg igaz, ha valaki depressziós, önbizalomhiányos, ezek ki ütnek rajta ha cigizik?

Ezeket hogy lehetne elhagyni?

2020. ápr. 4. 03:06
 5/16 A kérdező kommentje:
És hogy értsem, hogy az agyam változott meg? :)
2020. ápr. 4. 03:11
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

...és igen, triggerelheti a skizofréniát és a pszichózist. Amit leírtál kb egy pszichózisnak felel meg.


[link]


[link]


[link]


17 éves vagy, az agyad fejlődik, ilyenkor alakul és épül ki számtalan idegpálya, átalakul a neurohormon rendszered, és kialakul egy érett felnőtt agy lassan egészen 25-30 éves korodig.


Ilyenkor a drogokra is máshogy reagál az agy, és ez változhat. Főleg ha mentális problémák is társulnak mellé.


A fű nem egy vidám kábítószer, a filmekkel ellentétben nem lazít el, főleg az erős THC, hanem megborulsz tőle gyakran. Más meg vidáman szív és boldog lesz tőle, szakad a röhögéstől.


Abszolút függ a settől, a környezettől, az alap mentális állapotodtól.


Ez nem egy jókedv drog, amit elszívsz és mindig boldog leszel tőle. Nem. Ha szar kedved van, simán lehet mégrosszabb lesz tőle, és paranoiddá válsz, idegessé.


...

Csak akkor szabad tépni, ha jól van az ember fejben... és nyilván ezt nem Magyarországra értem, mert itthon illegális drog ;)

2020. ápr. 4. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még annyi, hogy tudom milyen nehéz nemet mondani rá, társaságban körbeér a cinya stb... nem lehet kimaradni belőle, mert mindenki tép. Tisztán amúgy is kalap szar egy betépett társaság 😃


De el kell fogadni, hogy rád nem jól hat. Rengeteg ember van így. Nekem számtalan bulit cseszett tönkre, mert megborultam tőle. Míg mások remekül élvezték a zenét, táncoltak, beszélgettek, visítva röhögtek... én inkább mentem volna haza egyedül TV-zni meg zabálni, és beszélni se volt kedvem, meg teljesen összeestem fejben.


Ha ez van hát ez van. Ne szívj és ez a megoldás. Próbáld elkerülni.

2020. ápr. 4. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták, abba kellene hagynod, ha jót akarsz magadnak! Tavaly három hónapig elég sok szert használtam, a fű még az enyhébbek közé tartozott ezek közül. Egy ideig jó móka volt, de egy este rám tört valami iszonyú ürességérzés, félelem, azt hittem, megőrülök. Azóta kicsit javult a helyzet, de még mindig nem vagyok teljesen jól. Ha szeretnél, írj privátban, azt hiszem, tudom, min mész keresztül.
2020. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Miss Endzsi ***** válasza:
73%
Egyébként nekem is volt pszihózisos állapotom eki és fűtől, de ez belülről fakad, belőled. Utáltam magam, bűntudat, csúnyának éreztem magam, blokkoltam saját szabadságomat ebben a rab világban. Ezeket a rossz élményeket felül írtam, meditációval feloldottam a problémáimat, megtaláltam a kód forrását és átszabtam.
2020. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

#9 ez azért nem így működik és veszélyes terep.


Egy szorongás, kezdődő depresszió nem csak annyi hogy nem találod a helyed a világban és átírhatod a kódot. Mert maga a vas, a hardver az aminek a neurotranszmitter egyensúlya felborulhat.


Pont ezért nem lenne szabad tépni mentális problémákkal, mert kihozza, kiemeli és ronthatja is azokat a cannabis. Ezt nyilván mindenki tudja aki használta.

2020. ápr. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!