Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek miért van ez ha...

Szerintetek miért van ez ha betépek?

Figyelt kérdés
Szóval az elején, ami màsfél éve volt,akkor még nagyon jól esett...folyamatosan nevettem,boldog voltam tőle,beszéltem meg beszéltem.De az utóbbi 3hónapban, szomorú leszek, rángatózom, fázom, és rám jön egy olyan, hogy nagyon csúnya vagyok és el kell "bújak".Utána már csak azon kapom magam hogy rengetek dolgot magamba beszélek meg. És nem értem miért...kérhetek tanácsot?Vagy volt már valakivel hasonló? 17/L

2020. ápr. 4. 01:58
1 2
 11/16 Miss Endzsi ***** válasza:
65%
Igaz engem nem a fű, hanem az eki gyógyított ki, talán a fű tényleg nem a legjobb a kezelésére, túl magas a thc tartalma itthon.
2020. ápr. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
54%
Én szorongásos depresszióra szívok, de ezek közül csak a magamba beszélés jellemző. Talán próbálj beszerezni máshonnan, hátha más milyen hatást vált ki. De azt tudd, hogy azt sosem fogod megtapasztalni újra, mint amit az elején. Bárcsak én is úgy állnék be mindig... :D
2020. ápr. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%

#11 Azért ne ajánlgassunk már MDMA-t egy 17 éves lányank, mint "gyógyszer" ami kihozza az önbizalomhiányból.


LoL.

2020. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
30%

Az ugye megvan mindenkinek, hogy a fű illegális drog? Nem véletlenül.


Persze nem szólok bele, mindenki azt csinál amit akar.

Ha 17 évesen ennyi eszed van, szívd.

2020. ápr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)


Még egy kérdésem lenne ha lehet...miért is nem állunk be úgy mint az elején? 😅

2020. ápr. 9. 02:53
 16/16 anonim ***** válasza:

#14 valóban nem véletlenül, de egészen más okok miatt, mint te azt gondolod a propagandával átmosott agyaddal :)


#15 szépen lassan kialakul egy tolerancia a thc-val szemben, ami azért javítható ún. "tolerancia szünettel" de tök mindegy mennyi ideig nem szívsz, az első 3 alkalom akkor is teljesen más

2020. ápr. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!